bendede

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hayperion

Üye
7 Haz 2008
61
0
arkadaş ben dede aynı hafıza kartı yazmaya karşı kurumalı diyodu sorun hafıza kartımda sanıyodum ama degil başka telefoncularda denedim sorun yoktu halada yapıyo yapmasının nedeni %100 kart okuyucudan neden dersenniz ben yapamadım ama kardeşim kartı çıkarıp tekrar taktı sorun kalmadı ben gene çıkarıp taktım gene aynı hatayı verdi kerdeşim taktı vermedi yani sorun kartın talışında buna eminim ama hala kardeşimin nasıl taktıgını çözemedim ama 10 kere belki 100 kere denedim kesin ama kesin takılmasında temas sorunu yaşıyor galiba umarım yardımcı olmuşumdur hadi k.i.b

not: küçük hafıza kartlarında yapıyo sanırsam büyüklerde hiç başıma gelmedi

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.