Beni başka linke gitmeye zorlayan reklamınızdan bıktım.

JustLookMe

Katılımcı Üye
6 Nis 2012
636
0
Nereye
umarim bu konuyu bi yetkili arkadasimiz okur. arkadaslar ben herzaman mobilim ve opera mini next ten buraya girip herhangi bir yere tikladigimda beni wardom.org sitesine atiyor ve bu tarayicida yeni sekme acmadigindan beni ugrastiriyor artik okadar cok geliyo ki siteyi bile ezberledim arkadaslar reklam yapmak hakkiniz ama keske baska bi sekilde yapsaniz mesela ekrana cikan kutucuk gibi olsa keske daha mantikli olur. umarim bu yazdiklarim dikkate alinir ve benimle ayni fikirde olanlar da fikirlerini paylasirlarsa bunun daha da dikkate alinacagina eminim.

INFeRNaL

Özel Üye
22 Nis 2009
6,516
1
Mersin
bazen bende opera mini den giriyorum ama hiç yönlendirmiyor...

login olurken beni hatırla seçeneğini tıkla

OxMaNiA

Katılımcı Üye
11 Şub 2013
704
0
#TR>.Corum
Opera sartmi ? Baska tarayici kullan.Hemde o reklamlarin kaldirilmasini isteyenler ucretini verin.Adamlar kaldirsin.Sitenin masraflarinii kim karsilayacak o zaman

JustLookMe

Katılımcı Üye
6 Nis 2012
636
0
Nereye

Beyler aklinizin basmadigi yazilari okumayin lutfen. ben adamlar reklam yapmasinlar demedim hatta orda reklam yapma haklari var diye yazmisim zaten duzgunce okumadan konusmayin lutfen. reklam yapmanin bircok farkli yontemi var ama kafanizi kullanmadiginizdan okudugunuzu da yanlis anlarsiniz reklam yontemlerini de dusunemezsiniz.
Edit: bu dediklerim hepinize degil ustune alinmasi gerekenler kendini biliyordur sanirim.

Son düzenleme:

Vetta*

Uzman üye
27 Ocak 2012
1,234
0
Aydın
direk opera kullanırsanız sekmeler arasında geçiş yapmanız 10-15 sn ye yi geçmez. buradaki bilgilerin yanında reklam yapmaları seninde dediğin gibi en doğal hakları he reklamlar pop-up şeklinde olmak zorunda. yoksa ekranın sağına soluna alınırsa daha kötü olacağını düşünüyorum.

JustLookMe

Katılımcı Üye
6 Nis 2012
636
0
Nereye
dahi cocuklar sayfanin masraflarini karsilamayi madem bukadar istoyorsunuz adamlar reklam bolumu acsin hepimiz tiklayip kazandiralim ozaman ama siz dusunemediginizden ve yalakaliginizdan dolayi adminler bu yaziyi okur da gozune gireriz diye boyle konusuyorsunuz baska cozum arama mantiginiz yok gelmis burda polemige giriyorsunuz ve ben sadece kendim icin yazmadim bunu. benimle ayni durumu yasayanlar da vardir elbet.

OxMaNiA

Katılımcı Üye
11 Şub 2013
704
0
#TR>.Corum
Bak JustLookMe kardeşim! Bak hiçbirşey bilmeyip konuşuyorusn ve lamlerlik yapıyorsun!

Bir server kira ücreti 150den başlıyor heralde | Thtnin iki serveri olduğuna göre, server kira ücreti 200x2=400 lira oluyor. yani demek istediğim bu reklamlar server ücretini karşılıyor.Hee reklam tıklama sayfası yapsınlarda ondan sonra biz bundan sıkıldık! Ne biçim tht! derler.Yani kendini birşey sanma.Bu işleri bilmediğin için fazla konuşma.

JustLookMe

Katılımcı Üye
6 Nis 2012
636
0
Nereye
Bak JustLookMe kardeşim! Bak hiçbirşey bilmeyip konuşuyorusn ve lamlerlik yapıyorsun!

Bir server kira ücreti 150den başlıyor heralde | Thtnin iki serveri olduğuna göre, server kira ücreti 200x2=400 lira oluyor. yani demek istediğim bu reklamlar server ücretini karşılıyor.Hee reklam tıklama sayfası yapsınlarda ondan sonra biz bundan sıkıldık! Ne biçim tht! derler.Yani kendini birşey sanma.Bu işleri bilmediğin için fazla konuşma.

siz de haklisiniz ASTEGMENİM umarim moderatorler hakli oldugunuzu gorur ve sizide moderator yapar efendim.

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
Tamam herkezi Anlıyorum JustLookMe Ama Fazla İleri Gidiyorsun.
Reklamlar Sitenin Geliri Yıllık 100 Tl Kazanç Var.
Sende Mazur Gör Burada Öğrenci İnsanlarız.
Adamların Bu İşten Bir Kazancı Yok. Reklamdan Aldıkları Parayı Yemiyorlar.
Siteye Yatırıyorlar.
Gidip'te Siteye Tıklama Yeri Açsalar Şahsen Oraya Girmem
+ Wardom Bendede Atmıyor Senin Telefonun Markası Nedir acaba ?
He Her Şeye Rağmen İstemiyorsan THT'den Çıkarsın.
Ya Sev Ya Terk ET !
Diye Bir Laf Vardır Aynen Öylee.
Kimse Kusursuz değildir.
O Yüzden Ya Mazur Görücen Yada Terk Edicen Girmiyeceksin.
Ben Sana Mazur Gör Derim Bunu.
He söyle bir şey ola bilir evet.
Explorer'den Girerken Reklam Açılıyor chrome'den açılmıyor.
Admin ayar çekse sadece tıkladıgında girse reklamlara bak o olur
veya tht mobil temasına özel o reklamları sadece TİK ile açılması ola bilir ve sağlana bilir.
ancak böyle olur reklamları kaldırmak olmaz.
Oturumu Sürekli açık tut diyerektende reklamların gelmesini engellersin.
bu kadar kolay bir yol ama dediğim gibi.
Yönetimin Kararı Üyeler Tarafından Eleştirilemez.
iyi forumlar dilerim herkeze saygılar.
Not : Kimse Mod Vs. Olmak İçin Bunu Sana Yazmıyor Herkez THT'nin Geleceği İçin Sana Böyle Uyarı Yazıyor...

orhanqedikce

Yeni üye
16 Ara 2012
49
0
Bende bir Opera Mini kullanıcısı olarak söylüyorum. Bir tek giriş yaparken yönlendirme oluyor onun haricinde reklam felan yok

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.