Beyler bu telefon nasıl alcamda

22 Eki 2011
222
0
Bu telefonu biliyorum , kullandım gayet güzel telefon bence kötüleyen arkadaşlar kullanmadan yorum yapmazsa iyi olur. Bence ya bunu al yada galaxy serisinden telefon al senin tercihin :)

occibital

Katılımcı Üye
10 Şub 2011
759
3
telefonu tavsiye ederim kötüleyen arkadaslar neyini beğenmediler samsungun galaxy serisine o kadar parayı vericeğine bunu al daha iyi bnce :) tavisye ederim özelikleri abartılı deil ideal alınabilir bir telefon

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
benim bi arkadasim yeni almis çok memnun ama ben inceledim onu alacagina samsung alsan bi 100 - 200 lira var s3 mini al bence daha mantikli ve yararli olur :)

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
hocam ben s3 mini kullaniyorum hiç isinmiyor sizin arkadaslarda sorun var galiba üstelik ben hergün sarj ederim telefonu interneti çok kullandigim için normal olarak biter ama yinede aşiri bi isinma yapmaz az bi isinma her telefonda oldugu gibi yapar elbet üstelik isinsa ne olcak anliyamadim :) elin mi yancak :D herhangi bi isinma problemi mevcut degildir hocam bendeki tek problem alarm sisteminde problem var sarj olurken alarm bazen çalismiyor onun haricinde hemen hemen 1 yil oldu hala bi sorun göremedim :)

S4cuRiTy EneMy

Yaşayan Forum Efsanesi
24 Nis 2012
8,773
6
root@server
Biliyorum Bu Telefonu :) Eglence Merkezinde Çaliştigim İcin Bir Ara Bi Telefon Kaybolmuştu Telefonda Benim Görev Yerime Yani Gişeye Teslim Edilmişti. Telefon 1 Ay Bende Kaldı Dustugu İcin Cihaz Kapanmişti Acildiginda Pın Soruyordu Sahibin Bekledik Ama Gelmedi 1 Ay Boyunca Bizde Kalmişti Daha Sonra Ayak Altında Oldugu İcin Taniş Polisimiz Var Ona Teslim Ettik

Telefonu İlk Elime Aldıgımda Süper Gorunuyordu Tabii İcini Göremedik Ama Güzel Fiyatıda Pahalı Degilmiş 700 TL Civarı

Bence Güzel.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.