beyler kafayı yıecem bır yardım lutfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

4everrap

Yeni üye
13 Eyl 2007
3
0
arqadaslar ben pc yı 2 ghun once ıcını degıstırttım yanı dual core yaptırdım 512lık kıngston ram taktrdım anakart gıgabyte falan fılan oldu hernese yenı bırde guc kaynagı aldım sımdık guc kaynagıyla calıstırıorum pc yı ama pc her 8. dakıkakda hep donuyo bır sey yapamıorum resetlemek zorunda kalıorum delı oluacam bır yarıdm cı olun neyden olabılır daa pcyı yenı yaptırdık yaaa

trtosi

Katılımcı Üye
14 Kas 2007
353
7
Adapazarı
parçalar uyumsuz olabilir dicem ama o zaman çalışmazdıparçaları sen taktıysan bi kontrol et sorada yüklemediğin bi driver varmı onu kontrol et olmazsa bi windows kur öle dene belki windowsunda bi sorun vardır ;)

trtosi

Katılımcı Üye
14 Kas 2007
353
7
Adapazarı
eed olursun bence bi format cek öle dene ama ilk etapta driverlerine bak yüklümü vede aklıma şimdi geldi aldıgın parçalar 2. el falansa belkiş BOZUKTUR. ona dikkat et ;) ve repimi ver lütfen :D

4everrap

Yeni üye
13 Eyl 2007
3
0
rap nasıl verılıo:D bılmıom kıe parcalar yenı onlarda sorun yok nese bır format attırırım
rapını nasıl verıcım sole bakım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.