Beyler Kızlar Ve SM

bedirhan2997

Katılımcı Üye
9 Eyl 2015
251
0
Gümüşhane
BEYLER KIZLAR VE SM HAKKINDA BİRKAÇ SORUM OLACAK :RpS_biggrin::RpS_biggrin: SEMPATİK BİRİYİM, ARADA SIRADA SOSYAL MEDYADA KIZLARA ESPRİ YAPABİLİYORUM FAKAT MESELE TANIŞMAYA GELİNCE YAZAMIYORUM BİŞEY.. YADA REEL DE Bİ KIZLA KONUŞAMIYORUM COK ZOR OLUYOR NE DİYECEĞİMİ BİLEMİYORUM ÖNERİSİ OLAN VAR MI ?:RpS_unsure:

Tugradan

Uzman üye
25 Eki 2015
1,102
0
Forumda bir kız mevzusudur gidiyor arkadaş burası sosyalmedya forumu değilki hack forumu ve ciddi bir forum ayrıca da büyük harflerle yazı yazmak yasak

Tugradan

Uzman üye
25 Eki 2015
1,102
0
Konuşamama sosyal mühendisliğe değilde sosyal medyaya giriyorsa bişey demiyorum silebiliyor muyuz konuyu

Bak kardeş oku şunu sosyal mühendislik nedir öğren

Sosyal mühendislik yani ingilizce tanımı “Social Engineering” olarak isimlendirilen en temel hacking yöntemlerinden biridir...Sosyal mühendislik temel olarak insan ilişkilerini veya insanların dikkatsizliklerini kullanarak hedef kişi yada kurum hakkında bilgi toplamak ve gereken yönergelerle kullanmak olarak tanımlanabilir. Bu olayda amaç hedef kurum veya kişi yapısı, kurumsal ağın yapısı, çalışanların/yöneticilerin kişisel bilgileri , şifreler ve saldırıda kullanılabilecek her türlü materyalin toplanmasıdır.

bedirhan2997

Katılımcı Üye
9 Eyl 2015
251
0
Gümüşhane
Bak kardeş oku şunu sosyal mühendislik nedir öğren

Sosyal mühendislik yani ingilizce tanımı “Social Engineering” olarak isimlendirilen en temel hacking yöntemlerinden biridir...Sosyal mühendislik temel olarak insan ilişkilerini veya insanların dikkatsizliklerini kullanarak hedef kişi yada kurum hakkında bilgi toplamak ve gereken yönergelerle kullanmak olarak tanımlanabilir. Bu olayda amaç hedef kurum veya kişi yapısı, kurumsal ağın yapısı, çalışanların/yöneticilerin kişisel bilgileri , şifreler ve saldırıda kullanılabilecek her türlü materyalin toplanmasıdır.

WHO AM I daki adam pastacıyı hacklemek için kandırmıştı zaten :)

deepform

Katılımcı Üye
19 Nis 2015
529
0
Antalya
kardeşim bende senin gibiydim zamanında inci ortamında takılırken her kızla istediğim şekilde konuşup dalgamı geçebiliyodum ama reel de konuşamıyodum çekiniyodum sonradan zamanla arkadaş çevremin de sayasinde açıldım şimdi reel de sanal da istediğim gibi rahat rahat konuşabiliyim biraz ağır olcak ama kardeşim sende özgüven eksikliği gibi bişey yok tek yapman gereken o eksikliği tamamlaman bi söz varya seviyosan git konuş diye aynı o şekil git konuş kaybedecek bişeyin olmaz ama kazanacağın şeyler olur :D

Pehor

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
881
0
Boşuna tartışmaya girmeyin arkadaşlar ayrıca Sosyal mühendislik kullanım alanı çok geniştir sadece hack amaçlı değildir zatren biraz sm konusunu kavrayinca hayatinada etkilerini görürsun

bedirhan2997

Katılımcı Üye
9 Eyl 2015
251
0
Gümüşhane
kardeşim bende senin gibiydim zamanında inci ortamında takılırken her kızla istediğim şekilde konuşup dalgamı geçebiliyodum ama reel de konuşamıyodum çekiniyodum sonradan zamanla arkadaş çevremin de sayasinde açıldım şimdi reel de sanal da istediğim gibi rahat rahat konuşabiliyim biraz ağır olcak ama kardeşim sende özgüven eksikliği gibi bişey yok tek yapman gereken o eksikliği tamamlaman bi söz varya seviyosan git konuş diye aynı o şekil git konuş kaybedecek bişeyin olmaz ama kazanacağın şeyler olur :D

EyvAllah kardeşim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.