Beyler Yeniyim Ve Ögrenicek Çok Şeyim Var

zorolum

Yeni üye
11 Ara 2008
25
0
Arkadaşlar öncelikle şunu söyliimki sizler gerçekten birer dahi usta gibisiniz ben buraya yeni üye oldum daha öncede bakınıodum ama az çok neyse fazla uzatmiim ben burdan birilerinin bana yardım etmesini istiyorum (umuyorum) :D arkadaşlar cidden sadece başlangıçta nasıl başlamam gerektiğini sonra neler yapmam gerektiğini söyleyebilirimisiniz en kolaydan başlayarak nasıl trojen yapılır yada nasıl kullanılır ?

Son düzenleme:

CyberStreak

Uzman üye
22 Tem 2008
1,131
4
Hoşgeldiniz,iyi forumlar dilerim.Şöyle düşünüyorum,yanlış anlamayında;kimse kimseye oturupta hacki anlatmaz uzun uzun.Bunu ancak siz siteyi gezerek öğrenebilirsiniz. ;)

Anti-koR

Uzman üye
12 Ağu 2008
1,345
2
Hoşgeldiniz,iyi forumlar dilerim.Şöyle düşünüyorum,yanlış anlamayında;kimse kimseye oturupta hacki anlatmaz uzun uzun.Bunu ancak siz siteyi gezerek öğrenebilirsiniz. ;)

abime katılıyorum

ayrıca bişeyler öğrenmek istiosan ilk işin forum kurallarını okumak olsun

ilk maddede benden MSN ADRESİ VERMEK YASAKTIR!
;)

zorolum

Yeni üye
11 Ara 2008
25
0
Bilgiler için teşekkür ederim :D hoşbulduk ayrıca biliyorum kimsenin kimseye hackı anlatamayacağını ama çok gıcık olduğum şeyler var mesela turkojanda herşeyi yaptığım halde bilgisayara bağlanamam felan bide bi sorum olucak ben bu bilgisayarı kullanıyorum ya şuan buna öyle birşey yapiim ki :D ben kalktığımda okulda olduğumda vs vs kim başına geçmiş ne yapmış hangi sitelere girmiş bunlar akşam maile gelse hane bunu çok araştırdım aslında ama pek olumlu sonuçlar bulamadım yane böyle birşey varmı varsa eğer yardımcı olursanız çok sevinirim :D

CyberStreak

Uzman üye
22 Tem 2008
1,131
4
zorolum ; her hoşgeldiniz yazana direk hoşbulduk yazma.Bekle 4-5 kişi yorum yapsın sonra topluca teşekkür edersin.Böyle yaparak Flood yapmış oluyorsun.Veya tek tek teşekkür butonuna bas. ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.