Bi Zahmet Yanıtlarsanız Sevinirim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

K!TYD4Y!

Katılımcı Üye
14 Tem 2008
393
7
Hazır Çorba Yapıyor...
Bu repi şimdi ben adama veriyomda kendi repimden mi gidiyo??
dielim rep 10 adama rep werdim 9 mu olduu??

Peki co-admin ler fln rep werebiliyomu??

cevaplarsanız inanın çok mutlu olucam:D

bymumi10

Üye
16 Eyl 2006
186
3
Rize
:D hayır kardeş senin repinden gitmez profiilindeki rep gücü ne kadar iyiyse o kadar verebilirsin..tabi yetkileri yüksek olan kişiler daha çook rep gücüne sahip..

bymumi10

Üye
16 Eyl 2006
186
3
Rize
Biraz daha detaylı anlatırmsn??Tam anlayamadım...

peki kardeşim... mesela sen normal üyesin şu anda yanlış görmediysem rap gücü 16 dıır...ona göre rep verebilirsin ama ne o güçde bi azalma olur nede sana verilen raplerde..mesela sen adminsin rep gücün 16 yerine daha büyük bi sayı olur ve daha çok verebilirsin..

ayrıca şuradan nasıl verildiğine birkez daha bakabilirsin...selametle...

http://www.turkhackteam.net/rep-verme-resimli-anlatim-t49137.html

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.