Bilen biri varsa buyursun!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

K!TYD4Y!

Katılımcı Üye
14 Tem 2008
393
7
Hazır Çorba Yapıyor...
arkadaslar bana bu rep olayını anlatacak biri lazım ayrıntılı bi biçimde adminlerden yardım alrım gerekirse anlayan birisi warsa rep nedir nasıl werilir anlatsın zahmet olucak ama ....

DarkLord_

Yeni üye
3 Tem 2007
10
0
rep arkadasının actıgı konuya tesekkur etme demektır uye profılı altında bu terazıye tıklayarak rep verebılırsın arkadasına

K!nG

Kıdemli Üye
6 Ocak 2007
2,196
29
vice city =)
Arkadaşın da söyLediği gibi , teşekkür etmek için kullanılır.Açtığın bazı konuLar veya yaptığın bazı yorumlar diğer üyeLerin değerlendirmesine girebilir.Her konuda rep kullanmak zorunda deiLiz. Profilin altında " Rep Gücü :" yazan şey , sana veriLen toplam repLerdir.Kimin hangi konuda rep verdiğini kontrol panelini açıp alltan görebilrsin.

Bir konuda rep vermek istiyosan o üyenin profilinin altındaki terazi işaretine tıklayıp , oLumLu yönde rep için beğendim , olumsuz yönde rep için de beğenmedim tuşlarına basıp fikrinizi belirtiniz yazan yerde de görüşlerini yazman gerekir.

*Bir mesajda bir üyeye 1 defadan fazLa rep veriLemez.

*Bir günde en fazla 2 farklı kişiye rep verebilirsiniz.(emin değilim ama öyLe büyük ihtimalle )

yeterince açıkLayıcı oLmuştur umarım ;)

strawberry

Adanmış Üye
28 Ocak 2007
6,759
48
Rep verme resimli anlatım
-----------------------------------------------

rep1ki8.jpg

-----------------------------------------------------------------------------

rep2sp0.jpg

aslında forumların gunluk hayata kattığı en bilinen sosyolojik vakkadırr rep....

maddii yonden bir getirisi olmayan bu rep; bazıları için olmazsa olmazdırr.....hayattırr...sevgilidir....hatta çoğu yerde rastlamışımdırr rep yuzunden kavga çok çıkmıştırr...:D

rep ingilizce bir kelimedirr.....REPUTATION kelimesinden gelir....

şöhret...popularite..nam anlamına geliyorr kelime anlamı olarak..

ilk önceleri REPUT olara kısaltıldı ama sonra REP ile imana geldii...ve öle kaldı...

yakında RE diye kısalır mı onu bilmiyorumm.....:D

forumlardaki anlamı yani kişiye veriliş nedenii,kişinin yaptığı çalışmadırr...

asıl unsur foruma katkısıdırr...paylaşimciliğdan öte konunun niteliği ((eğlendirici..öğretici..ilginç..vsvs)) önemlidir..bide kişinin işine ne kadar yaradığı......vs..vs...

rep sanal alemde madalyadır işte......yok ama var olan bişi....

kişinin uykusuna girecek kadar muhim olan bişi.......

kardeşinin verdiği bir bardak suya .." tebrikler...iyi su..+rep" denilecek kadar..:D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.