Bilgisayar arıyorum yardımcı olur musunuz

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,545
693
24
Kullandığım laptop eski bir laptopdu ve bozuldu tamire götürdüğumuzde 15-20k arası tutar dediler o bilgisayara o parayı vermek mantıklı değil. Sizlerden tavsiye almak istiyorum laptop da oyun oynamiyacagim sadece yazılım işlerini yapsam benim için yeterli olur bütçe 50k yı gecmicek şekilde olursa iyi olur 35 50 arası bütçe var

CyrusMan

Katılımcı Üye
19 Tem 2021
312
122
Düşsüzler Apartmanı
Verdiğin bütçe bilgisi iyi bir laptop almak için gayet yeterli bir bütçe.

Asus Rog Strix, MSI THIN, MSI CYBORG, MSI KATANA,MSI BRAVO, Lenovo ThinkBOOK, LENOVO Ideapad, Lenovo LOQ, Apple MacBook Air, Samsung Galaxy Book2 ve Book3 pro...

Daha saymakla bitmez marka ve model var. Kendine uygun olanları özelliklerinide dikkate alarak inceleyebilirsin. Zaten yazılım için hepsi yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

Ancak tavsiyem MSI almanızdır.

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,545
693
24
Verdiğin bütçe bilgisi iyi bir laptop almak için gayet yeterli bir bütçe.

Asus Rog Strix, MSI THIN, MSI CYBORG, MSI KATANA,MSI BRAVO, Lenovo ThinkBOOK, LENOVO Ideapad, Lenovo LOQ, Apple MacBook Air, Samsung Galaxy Book2 ve Book3 pro...

Daha saymakla bitmez marka ve model var. Kendine uygun olanları özelliklerinide dikkate alarak inceleyebilirsin. Zaten yazılım için hepsi yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

Ancak tavsiyem MSI almanızdır.
Msi windows kurulu bir şekilde mi geliyor

25 May 2024
132
14
Kullandığım laptop eski bir laptopdu ve bozuldu tamire götürdüğumuzde 15-20k arası tutar dediler o bilgisayara o parayı vermek mantıklı değil. Sizlerden tavsiye almak istiyorum laptop da oyun oynamiyacagim sadece yazılım işlerini yapsam benim için yeterli olur bütçe 50k yı gecmicek şekilde olursa iyi olur 35 50 arası bütçe var
4070 laptop - Google Shopping
4070 laptop al bu fiyata en fazla bu 4060 tercih etmem bu kadar bütçem olsa

BÖRÜ'

Senior Hunter
12 Mar 2019
1,249
1,196
JİGK
Msi windows kurulu bir şekilde mi geliyor
Freedos alsan bile kendin windows'u kurabilirsin ya da bir bilgisayarcıda kurdurabilirsin.

Yardımcı olması için yazdığım konuyu bırakıyorum, görseller silinmiş fakat konuyu okursanız veyahut YouTube'den izlerseniz kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sonrasında ise bir lisans alın 10 - 15 tlye ve ömür boyu kullanın :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.