Windows Bilgisayar kulaklığı görmüyor !

FestMontana

Yeni üye
2 Ara 2018
45
0
arkadaşlar selamun aleyküm bilgisayar windows 7 idi bu sabah 10 pro yaptım eski drivlerlerimi temiz ve özenle kurmama güncellememe rağmen ses sourunum var bilgisayar kulaklığımı görmüyor kalitelide bir kulaklık öncden böyle olmazdı driverları kurmama rağmen olmadı neden bilmiyorum birsürü video izledim vesayri falan acaba başka bir driver mı indirmem lazım bilmiyorum yardım edermisniz resimlere bakınız hocam
" bu arada aygıt yöneticisinden her olayı denedim olmadı"

Resim:
Wq8B82.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

FHeaD

Uzman üye
17 Nis 2015
1,387
1
arkadaşlar selamun aleyküm bilgisayar windows 7 idi bu sabah 10 pro yaptım eski drivlerlerimi temiz ve özenle kurmama güncellememe rağmen ses sourunum var bilgisayar kulaklığımı görmüyor kalitelide bir kulaklık öncden böyle olmazdı driverları kurmama rağmen olmadı neden bilmiyorum birsürü video izledim vesayri falan acaba başka bir driver mı indirmem lazım bilmiyorum yardım edermisniz resimlere bakınız hocam
" bu arada aygıt yöneticisinden her olayı denedim olmadı"

Resim: https://i.hizliresim.com/Wq8B82.png

Sayın FestMontana;

Mes Driver programı yardımı ile tüm driverlerinizi kontrol ediniz. Driverlar güncel görünür ise aygıt yöneticisinden tamamen kaldırıp yeniden yükleyin.

İyi Forumlar.​

RedLifes

Üye
15 Şub 2019
141
1
Driver Booster 6 kullanmanı öneririm tüm driverları güncelliyor ek olarak usb girişleriyle alakalı araçlarıda var çok fazla yol denediyseniz sorununuz fizikselde olabilir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.