bilgisayar performansı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HyperHacker

Katılımcı Üye
19 Ağu 2007
517
2
samsun
Bilgisayarım nım özellikler kısmında ki

işaretledigim kısım hakkında bilgi verebilirmisiniz o kısmın degerini neye göre ayarlamalıyım

adszoa3.jpg

şimididen teşekkürler

comodore

Uzman üye
6 Mar 2007
1,660
9
Kayıp Kent
windowsu ilk kurduğunda windows o ayaları bilgisayarının performansına göre zaten ayarlıyor.en ideal ayarlar kendi ayarları bundan dolayı oradaki ayarları değiştirmemek en iyisi dir

HyperHacker

Katılımcı Üye
19 Ağu 2007
517
2
samsun
flash bellek ten kullanması için ayarladım ama başlangıç boyutunu yüksekmi yoksa düşükmü ayarlıyacagımı bilemedim

cevaplarınız için teşekkürler

flash bellek ten kullanması için ayarladım ama başlangıç boyutunu yüksekmi yoksa düşükmü ayarlıyacagımı bilemedim

cevaplarınız için teşekkürler
Sen eskisi gibi kullan flash bellekle falan işin yok bu sadece hani disk belleği olur ya mesela CD yazarken altta bir ön yükleme geçer buda onun gibi işte büyüklük küçüklük farketmez ;) ama windows onu kendi ayarladığı için bozmasan iyi olur

sansar50

Katılımcı Üye
23 Ağu 2007
683
9
Londra
kardeş ben buu denedim windowsun kurulu olduğu bölüm c ise sen bu olayı d'de yapıyorsun bide bunun senin ram miktarına göre hesabı vardı onu tam hatırlamıyorum ama ben bizzat denedim işe yarıyor gibi gözüküyor pcnin açılışı fln hızlanıyor ama açıldıktan sonra yapacağın işlemlerde eski performansı alamıuyorsun tavsiye etmem iyi forumlar yardımcı olabildiysem ne mutlu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.