bilgisayar şifre

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

furkan_sheva

Yeni üye
21 Eyl 2007
7
0
abiler ben bilgisayarıma şifre koydum kullanıcı hesablarında parola kaldır yok bunu nsl yapabilirim parolayı kaldırmak istiorum acil yardım:diablo

serkan tr

Katılımcı Üye
23 Haz 2007
368
2
Beşiktaş
kardeş olmadı BIOS pilini tak cıkar en kolzy çözüm o bidahaki girişinde şifre filan istemiyor. şahsen okullar başladıgından babam pc ye şifre oydu ama bilmiyor ki oğlu serkan o şifreyi kırabilio:):))

tugitugay

Yeni üye
22 Eyl 2007
10
0
antalya
abiler ben bilgisayarıma şifre koydum kullanıcı hesablarında parola kaldır yok bunu nsl yapabilirim parolayı kaldırmak istiorum acil yardım:diablo
bilgisayari baslatırken sürekli F5 yap ondan sınra cıkan menüde güvenli moda tıkla entere bas yani bir dahakı cıkanda windows.xp professional gelir birdaha entere bas gelen ekranda adminstratöre gir ordan baslat denetim masası yap kullanıcı hesapları sec ordan sıfre koydugun kullanıcıyı sec ve sifreyi kaldıra tıkla pc ni yeniden baslat ve sifre yok olur

Keane

Katılımcı Üye
DENETİM MASASINA GİRİN SONRA KULLANICI HESAPLARINA ORADANDA HESAP DEĞİŞTİRE GİRİN VE ŞİFRELİ OLAN KULLANICIYA TIKLAYIN ONDAN SONRA İŞİN EN KOLAY VE EN ZEVKLİ YERİ PAROLAYI KALDIRA TIKLAYIN DAHA Sonra pc yi yeniden başlatın ve sizden artık şifre istemeyecektir....

byx

Üye
2 Eyl 2007
116
2
Üstad bu sifreyi ortaya çıkarmak için bizzat 3 kez denediğim ve başarılı oldugum bir method var:

https://tik.lat/r5Pnr

Bu sitede olay anlatılıyor zaten ama ben yine de izahedeyim,
1. Yukarıdaki sisteden Download Now denbilen yerdeki programı indiriyorsunuz
2.Bu program size bir boot disketi veya CD sis yaratıyor
3.Bu disket ile bilg. açıyorsunuz ve program otomatrik olarak sifrenin oldugu bir dosyayı diskete kaydediyor
4.Siz de başka bir interenet bilgisayarından bu dosyayı yine yukarıdaki web sayfasındaki uploads kısmına yolluyorsunuz,
5.Para vermeksizin 48 saat içinde sifreniz mail adresinize geliyor.
6.Sifrenin ogrenilip ogrenilemediği hemen yazıyor zaten ama 48 saat dolana kadar **** seklinde gosteriliyor.
7.Sabretmek lazım ama calısan bir yontem...
8.Beklememek için ise 13 pound odeme yapmak lazım :)

+REP LÜTFEN

senolbilgin74

Yeni üye
21 Ağu 2007
4
0
anladığım kadarıyla denetim masası kullanıcı hesaplarına girdiğinizde, kullanıcı hesabına tıklayınca sifre kaldır seceneği yok.Bu durum format atarken kaynaklanan bir durum. Sorun değil sadece durum. Format atarken kullanıcı adı secmemişsiniz. Durum bundan kaynaklanıyor.Yapacak bir durum yok. Bir daha ki formata kadar. Bios pilini cıkarmak işe yarar mı bilmiyorum.Sanmıyorum.Cünkü sorun format atarken kullanıcı adı yazmamanızdan kaynaklı

roymakaay1988

Yeni üye
18 Ocak 2009
35
0
bu ne bee hiçbiri olmaz bunların komut sisteminden girmen gerek böle güxenlik kip mip böle olsa herkes yapar komut siteminden gir pc açılsın hene şifre ister ctrl alt del yap çıkan yrden f2 ile yazan yazıyı sil Administrator veya Guest yaz bu kadar tamamdır bys

dreamer_x_x

Katılımcı Üye
21 Haz 2008
688
0
Eskişehir
bu ne bee hiçbiri olmaz bunların komut sisteminden girmen gerek böle güxenlik kip mip böle olsa herkes yapar komut siteminden gir pc açılsın hene şifre ister ctrl alt del yap çıkan yrden f2 ile yazan yazıyı sil Administrator veya Guest yaz bu kadar tamamdır bys

bu ne artistlik ALLAH ını seversen herkesin yorumuna ters ters yorumla karşılık verme !!

*reventon*

Uzman üye
28 Eki 2008
1,536
1
arkdaşım çok basit yaaa denetim masasıdan kullanıcı hesabına gir ordan kullanıcıyı aç şifre değiştire gel eski şifreni yaz yeni kutucukları boş bırak .o kadar ya.

dreamer_x_x

Katılımcı Üye
21 Haz 2008
688
0
Eskişehir
Şifre burada, erişim kodu orada; uzun süre kullanılmayan Administrator hesabının parolasını unutmak gayet normal bir durum. Her ne kadar diğer hesaplarınız
yönetici yetkilerine sahip olsa da, bu hesaplar üzerinden yönetici hesabınızı kurtaramıyorsunuz.
Windows ısrarla eski kodu sormaya devam ediyor.İpucu: Administrator hesabına ufak bir hile ile erişebilirsiniz: Farklı bir kullanıcı hesabına yönetici hakları ile giriş yaparak. Bunun için Başlat /
Tüm Programlar / Donatılar / Komut Satırı’nı açın ve komut satırına aşağıdaki komutu girin:
netouseroadministratoro<şifre>
<şifre> kısmına istediğin şifreyi girin ve [Enter]‘a basın. Windows bu sayede eski doğrulama kodundan vazgeçiyor.
Not: İşletim sisteminiz kurduktan sonra önlem olarak “Parola sıfırlama diski” diye adlandırılan ve parolanızı unuttuğunuzda kullanıp parolanızı sıfırlayabileceğiniz
bir kurtarma diski oluşturmanızı tavsiye ediyoruz. Bunun için yönetici haklarıyla sisteme giriş yapın, daha sonra Denetim Masası’ndaki Kullanıcı hesapları
bölümüne girin. Akabinde sol kısımdaki Unutulan parolayı önle seçeneğine tıklayın. Unutulan Parola Sihirbazı açılacak ve size parolama sıfırlama diski
oluşturma konusunda yardımcı olacaktır. Burada Windows’un disket yerine USB bellekler gibi diğer depolama birimlerini de desteklemesi büyük kolaylık sağlıyor.

alıntı

byundertaker

Katılımcı Üye
22 Tem 2008
370
1
şifreli oturumun parolasını kaldırmak için:

1- Başlat -> Çalıştır... -> cmd
enter

2- Komut sisteminde şu yazıyı yazacaksın
net user kullanıcıadı şifre

yukarıdaki kod kullanıcı adı yazan yere kaldırılacak oturumun adı,

şifre yazan yere istediğin bir şifreyi yazacaksın.

not : şifre olmasını istemiyorsan şifre yazan yere * yazıp enterlaman yeterlidir

Örnek:

net user Administrator 123456

kolay gelsin...

faruk_fc

Yeni üye
2 Ağu 2009
5
0
s.a.

arkadaslar bende bir cd var onla administrator a konulan sifreleri de kiriom. isteyen beni msn de eklesn edit:msn adreSi vermak YASAKTIR

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.