Bilgisayar ve öğretim teknolojileri öğretmenliği

Roviend

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
302
5
૨&#945
Bir üniversitenin 3. Sınıf öğrencisiyim ve bulunduğum bölümden zevk almıyorum.Bundan mütevellit bölümü değiştireceğim.

Konu başlığında ismini verdiğim kısacası BÖTE bölümü aklıma yatıyor.Lakin son dönemlerde kontenjanlar dolmamış çoğu yerde bu olay kafamı karıştırıyor.

Bölümü okuyan veya bilgisi olan + yönleri ve - yönlerinden bahsedebilir mi ?
 

Pentester

Blue Team Direktörü
8 Eyl 2016
1,649
894
Çevremde bu bölümü bitiren öğretmenler vardı. Birçoğu atanmayı bekliyor, ücretli öğretmen olarak resmen stajyer gibi okuldalar, aldıkları maaş çok düşük haliyle. Birçoğu bölümü bitirip özel sektörde eğitmen veya yazılım üzerine çalışıyorlar. Bazı firmalar böte mezunu görünce ilerde bu devlete atanır bizi bırakır diyenlerde oluyormuş. Yani devlete atanınca rahat ama atanamayan özelde istihdam arıyor. Ha iyi yerlerde çalışan var mı var ama, yukarıda saydığım dezavantajları da oluyor atanamayınca.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.