Bilgisayar ve Telefon Alacaklara Tavsiyeler // Veteran 7

sancakbeyi1653

Yeni üye
13 Nis 2013
39
0
BURSA
ben exper marka bir masa üstü bilgisayar kullanıyorum tek sorunum grafik kartı yetersiz kalıyor full hd oyunları oynayamıyorum yani full hd olarak notebook a gelince dell inspiron 1564 kullandım kimseye tavsiye etmem onun yerine imkanınız varsa msı yada monster abra a7 v6 alın telefonda bir çok telefonu denedim kullandım android olarak en iyisi LG G3 kullanmaya başlayın farkı göreceksiniz.

Descilian

Üye
20 Eyl 2015
165
0
Sofia
Bende kiz arkadasima telefon alicaktim ama cok arada kaldim cok da masrafli bisey almak istemiyorum. Konu benim icin yararli oldu adimlari izliycem tesekkurler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.