Bilgisayara İşte Böyle Giriliyor,Şifre Çalınıyor (Resimli)...

Muratkoc61

Üye
30 Eyl 2008
128
4
Trabzon
Sadece Bilgi Amaçlı Veriyorum, Önünüze Gelenden Dosya Falan Almayın. Sağlam Antivirüs Kullanın. Antivirüse Yakalanmadanda Girmek Mümkün ama Çoğu Kişi Bunu Beceremez. Antivirüs Olarak Panda ve Kaspersky Tavsiye Ederim. Zone Alarm'da Kullanırsanız Daha Güvende Olursunuz...

Resimdeki Pc'ye Girmek İsteyen Arkadaş Bayan Kılığında...

Kurban'a Bir Zip Dosyası Yolluyor, Ip'sini Alıp Pc'ye Bağlanıyor...

wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600 and weights 69KB.
wol_error.gif
Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 800x600 ve 69KB ) Buraya Tıklayın
19et.jpg

Şahıs Bilgisayara Girerken Aynı Zamanda Msn'de Kurbanla Konuşuyor...
Kurban Malesef Antivirüs Kullanmıyor yada Çok Kötü Bir Antivirüs Kullanıyor...

wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600 and weights 74KB.
wol_error.gif
Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 800x600 ve 74KB ) Buraya Tıklayın
23zi3.jpg

wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600 and weights 83KB.
wol_error.gif
Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 800x600 ve 83KB ) Buraya Tıklayın
31uz.jpg

wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600 and weights 84KB.
wol_error.gif
Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 800x600 ve 84KB ) Buraya Tıklayın
43gn.jpg

wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600 and weights 80KB.
wol_error.gif
Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 800x600 ve 80KB ) Buraya Tıklayın
57jn.jpg

Msn'ini Kapatsa Bile Programın WebCam Özelliğini Kullanarak Kurban'ı Kamerasından Görebiliyoruz... Kurban Malesef Farkında Değil, Bizimle İrtibatı Kesmiş Durumda Sanıyor Kendini ama Onu İzleyebiliyoruz. Tabii Bizimle Görşmesede Başka Bir Bayanla Görüştüğünü Anlıyoruz Msn'de.

wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 145KB.
wol_error.gif
Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 1024x768 ve 145KB ) Buraya Tıklayın
66xd.jpg

wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 138KB.
wol_error.gif
Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 1024x768 ve 138KB ) Buraya Tıklayın
77mv.jpg

Şifre Çalma Bölümüne Geldik. Resimlerde Görüldüğü Gibi Adsl Modem Şifresinden Tutunda Icq Msn Trillan Gigi Tüm Şifreleri 1 Tıklamayla Alıp Txt Olarak Kaydediyoruz. Kurbanın Msn'ine Girildiğinde Birçok Bayan Arkadaşı Olduğu Görülmüş ve Malesef Şifre Çalan Arkadaş Onlarla İrtibata Geçmiş...

wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 136KB.
wol_error.gif
Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 1024x768 ve 136KB ) Buraya Tıklayın
8sifreler6kn.jpg

ALINTIDIR PROGRAMIN İSMİNİ BENDE BİLMİYORUM

vceneviz

Katılımcı Üye
12 Nis 2007
538
2
ewt cok gusel hersey ıp yazmayla mı bitiyor trojan falan yokmu nası iş bu anlamadım

jayjayoki

Üye
27 Ağu 2007
130
0
ya bu programda yapılanlar protat da da yapılamamaz mı ki:S bana aynı onun özelliklerı gıbı geldı ama yınede super bır paylaşım anadım kı salak bı vırus programı kullanıyosan ayvayı yedın ben cok denedım ama olmuyo msn de yollayamıoyom almıyo ayrıca vırus programı anında alarm verıyo
hane alırken dosyayı tarıyo ya

eray88

Üye
11 Ağu 2008
176
0
programın ismi propat ama adsl de işe yaramıyo pek ve indirirseniz eğer güvenli bir yerden indirin haclenebilirsiniz

jakalbi

Yeni üye
16 Tem 2008
10
0
arkadasım prorat yazan bu programın adı cıa 1.3 oluyor bilmediğin konu hakkında yorum yapma please programın linkide cok kez verildi konuda alıntı ztn herkese iyi hackler

aşir1

Yeni üye
8 Şub 2007
41
0
arkadaslar ben bu programı ogrencılık yıllarımda kullnıyordum programın adı CIA 1.3 versiyonudur program inglizce şifreli dosya atma yoluyla bilgisayara gırılıyor bunun degişik versiyonlarıda var www.cruel-intentionz.com dan indirebilirsiniz

aşir1

Yeni üye
8 Şub 2007
41
0
arkadaşlar ben Aşir bu programın adı CIA dir ben bu grogramı üniversitede ögrencılik yıllarında kullanıyordum sizde www.cruel-intentionz.com indirebilirsiniz ayrıntılara gırmek istemıyorum prorattan 4 kat daha iyi kullanmasını bilirsen Sunu unutmayın bilgisayar kullanan kadar bilir hecker kendi üretir başkasının yazdıgı kullanarak hecker olunmaz eger hecker olmak istiyorsan araştıracaksın durmadan yılmadan ben yıllarımı verdim sonunda başardım postanenin resmi yazışmalarının şifresinı kırmak için sizde arastırın deneyin programlarla bu iş yurumez benden söylemesi

Aslan1981

Katılımcı Üye
9 Eyl 2007
628
4
Program....CIA Trojani.....Prorat, Turkojan bunlarda ayni ishi yapar...hemde CIA artik cooook eskilerde kaldi. Simdi tum antiler tutuyo onu.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.