Bilgisayardan Resim çalma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ultrahasan

Yeni üye
27 Eki 2007
21
0
Ya Geçenlerde Bi Kiz Msnden Benim Resmimi Istedi Bende Yollamadim....kiz Merak Etme Ben Almasini Bilirim Dedi... Bi Baktim Benim Bilgisayarimda Ne Kadar Resim Varsa Almiş...
Acaba Bu Nasil Oluo...bilen Varsa Bana Anlatirsa Sevinirim...bende öğreniyim

By_OgaS

Uzman üye
22 Eyl 2007
1,162
6
TυякHα¢кTєαм
öncelikle bilgisayarına girilmesini istemiyorsan kaspersky kur ve güvenlik duvarını aktifleştir.
gelelim resimlere.eğer arkadaşın size geldiyse resimlerini almış olabilir.
ikinci ihtimal olarak pc ne ip numaranla girip almış olabilir.

bu tür yöntemler forumumuzda mevcut.araştırırsan bulursun.

eren84

Katılımcı Üye
29 Eyl 2007
347
3
bence bilinde koydugun avatarlarla yapmis hepsini toplamis calmis sonrada bak bende var demis :) cok bassit bunlar ama eger senn avatarinda olmayan pc deki resimlerse biline girmistir acik paylasimlarini kapa anti virus kur gecer :)

MaxMurat

Katılımcı Üye
17 Şub 2008
464
0
Win.32/system/
arkdaslar resim calma msn den cok basit msn pluss olmasa bile msn penceresini aciyoruz ve druck( sizde baski yahutta print tastesine basip o resmi schreen olarak kopyaliyoruz ve bir tane resim calisma programini acip strg+v bende öyle cünki alman tasta si ile yxaziyorum sizde zannedersem crl+v basip kopyaliyoruz , koppyaladiktan sonra resim calisma programiyla ayni büyüklükte kesiyoruz ve yeniden kaydadiyoruz hepsi bukadar.
saygilar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.