Bilgisayardan turizm sektörüne

serhat117

Yeni üye
30 May 2019
3
0
Öncelikle selamlar.

Bilgisayardan derken zamanında yani 2010 senesinde çevremde kimsenin evinde bilgisayar yokken bilgisayar ve internetle tanıştım. Zamanında internetten çok güzel dostluklar edindim. tabi ozamanlarda kaldı hepsi, sürekli yeni şeyler öğrendim. Sosyal medya hilelerine çok ilgim vardı ozamanlar facebook en popüler sosyal medyaydı kendi beğeni, takip , yorum gibi panelimi kurdum. 1 hafta boyunca sabah okula gidip gece bununla uğraştım ve başardım. panelimin çalıştığı gece hiç unutmuyorum saat 02:38 di herşey çok güzel gidiyordu. hayatım bilgisayar olmuştu ama sonrasında liseye gidecektim sadece turizm ve otelcilik çıkıyordu mecburiyetten gittim. Arkadaş ortamı çok güzel geldi sektör çok cazip geldi benim için bilgisayar bitmişti. en büyük hatam buydu. Şuan bir cafe'de yöneticiyim ama ozaman ki bilgisayardan aldığım en ufak zevki alamıyorum. şuan bilgisayarım herşeyim var ama ozaman ki hiçbirşey yok. Hikayem daha uzun ama burada kimseyi yormak istemiyorum. demem o ki size ne cazip geliyorsa ondan vazgeçmeyin. ben vazgeçtim ve asla mutlu değilim. Umarım konuyu doğru yere açmışımdır. Sizleri çok seviyorum. HAYALLERİNİZİN, MUTLULUĞUNUZUN PEŞİNDEN KOŞUN. İyi forumlar.

Rebelkan

Blue Team Lider Yrd.
12 Şub 2019
1,851
925
Gerçek mutluluk, sahip olduğun şeylerle mutlu olmayı öğrendikten sonra başlar.. Aksi taktirde yakaladığın mutlulukların hepsi geçici olur..

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,326
2,512
Cafe yöneticisi olarak güzel bir hayat kurmuşsunuz ama tutkun hala içinizde. Belki boş zamanlarında bilgisayar ile ilgili bir şeyler yapabilirsiniz. Unutmayın, hayallerinizden vazgeçmeyin ve mutluluğun peşinden koşun. İyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.