Bilgisayarım Bu Oyunu Kaldırır Mı ?

'Börteçine

Kıdemli Moderatör
25 Şub 2016
6,466
45
google


Bilgisayarım Bu Oyunu Kaldırır Mı ?


Bir oyun indirmeye veya satın almaya karar verdiğinizde bilgisayarınızın oyunu kaldırıp kaldırmayacağını merak ediyorsanız aşağıdaki adımları uygulayarak öğrenebilirsiniz.


İlk önce buraya tıklayarak sayfamıza girelim

rUeWgo.jpg


Oyunumuzun adını arama kutusuna yazalım ve çalıştırabilir misin ? butonuna basarak bilgisayarımızın özelliklerini belirleyecek yazılımı indirelim


rU8BYp.jpg


İndirdiğimiz yazılımı çalıştıralım ve bilgisayarımızın özelliklerini belirlemesini bekleyelim belirledikten sonra yazılım kapanacak ve web sayfamıza açıp açmayacağını ve hangi özelliklerimizin ne derecede yeterli olup olmadığını gösteren veriler gelecektir buradan sonuçları inceleyebilirsiniz .


rU801R.jpg
 

THT SON MESAJLAR

Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.