Hack için hangi Kai Linux Sürümünü kullanmalıyım?

crosfirexp

Üye
25 Eyl 2021
87
11
23
bi̇lgi̇sayarima hack veya brute gi̇bi̇ araçlari kullanmak i̇çi̇n hangi̇ kali̇ li̇nux sürümünü yüklememi̇ öneri̇rsi̇ni̇z

Moderatör tarafında düzenlendi:

efebro38

Üye
27 Haz 2019
83
6
BİLGİSAYARIMA HACK VEYA BROUTE GİBİ ARAÇLARI KULLANMAK İÇİN HANGİ KALİ LİNUX SÜRÜMÜNÜ YÜKLEMEMİ ÖNERİRSİNİZ
Merhaba daha önce bende böyle araştırmalar yapmıştım fakat araştırmalarıma göre en güncel sürümü kullanmak herzaman faydalı olduğunu anladım bu benim şahsi düşüncem daha bilgili arkadaşlar yardımcı olucaktır.

CEPATR

Katılımcı Üye
BİLGİSAYARIMA HACK VEYA BROUTE GİBİ ARAÇLARI KULLANMAK İÇİN HANGİ KALİ LİNUX SÜRÜMÜNÜ YÜKLEMEMİ ÖNERİRSİNİZ
En son sürümü kullanman daha faydalı bazı toolar veya başka şeyler yapmaya kalkışıyorsun sistem yapamıyor eski sürüm olduğu için ama yeni sürümü kullanırsan senin için daha faydalı olur.

İTİ FORUMLAR.

'Türk

Moderasyon Ekibi Direktör Yard.
5 May 2020
2,295
1,291
K E R K Ü K
güncel sürümü kullanarak araç gereçleri kullanabilirsiniz, sürekli güncel tutun kali linüxü.
eski şu sürümü kullanırsam daha iyi olur gibi düşüncelere kapılmayın, eski windows 10 sürümleri ile güncelleri bir değil.

darkonali

Üye
25 Ağu 2017
59
2
En son, yani en güncel sürüm senin için en iyisi olacaktır. Toollar sekmeden çalışır, sistem zaafiyeti vb her güncellemede kapatılır ve üstüne ekleme yapılır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.