bilgisayarımdan ses gelmiyor

Artemis0

Üye
20 Şub 2022
57
5
bilgisayarımda avast driverdan bütün her şeyi güncelledikten sonra bilgisayarımdan ses gelmemeye başladı. gidip ses sorunlarını giderden ses sorununu gidere basıp yüklendikten sonra ses dinletiyor
ama hiç bir ses duyamıyorum hiç bir ses gelmiyor seçeneğine tıklıyorum sonra yeniden başlatmamı istiyor yeniden başlatıyorum sonra düzeliyor ama bunu her bilgisayarımı kapattıktan sonra yeniden yapmam lazım yardım ederseniz sevinirim l24wb5k.jpg sonradan aklıma geldi sorunu gider dedikten sonra ses geliştirmelerini kapat yapıyorum çünkü bir şey değişmiyor ve hemen sonra sınama seslerini seçeneğini seçtikten sonra sesleri dinletiyor https://hizliresim.com/iza9iz7 kfgd3t2.jpg 2g0ssrj.jpg

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,154
363
bilgisayarımda avast driverdan bütün her şeyi güncelledikten sonra bilgisayarımdan ses gelmemeye başladı. gidip ses sorunlarını giderden ses sorununu gidere basıp yüklendikten sonra ses dinletiyor
ama hiç bir ses duyamıyorum hiç bir ses gelmiyor seçeneğine tıklıyorum sonra yeniden başlatmamı istiyor yeniden başlatıyorum sonra düzeliyor ama bunu her bilgisayarımı kapattıktan sonra yeniden yapmam lazım yardım ederseniz sevinirim l24wb5k.jpg sonradan aklıma geldi sorunu gider dedikten sonra ses geliştirmelerini kapat yapıyorum çünkü bir şey değişmiyor ve hemen sonra sınama seslerini seçeneğini seçtikten sonra sesleri dinletiyor https://hizliresim.com/iza9iz7 kfgd3t2.jpg 2g0ssrj.jpg
selamlarr
Durumun Yanlış Driver Yüklendiğinden Kaynaklandığı Kanaatindeyim.
Öncelikle aygıt yöneticisinden ses aygıtlarını kısmında ki tüm driverleri kaldırın ardından Denetim masasına göz atın orada ses ile ilgili program yüklü ise kaldırın yeniden başlatın bilgisayar açıldığında Driver Booster İndirin Kurulumunu yapın Tüm Driverleri Güncelleyin (ses de çıkacaktır) daha sonra tekrar yeniden başlatın düzeleceğine inanıyorum geri dönüş yapmayı unutma ^^

Artemis0

Üye
20 Şub 2022
57
5
selamlarr
Durumun Yanlış Driver Yüklendiğinden Kaynaklandığı Kanaatindeyim.
Öncelikle aygıt yöneticisinden ses aygıtlarını kısmında ki tüm driverleri kaldırın ardından Denetim masasına göz atın orada ses ile ilgili program yüklü ise kaldırın yeniden başlatın bilgisayar açıldığında Driver Booster İndirin Kurulumunu yapın Tüm Driverleri Güncelleyin (ses de çıkacaktır) daha sonra tekrar yeniden başlatın düzeleceğine inanıyorum geri dönüş yapmayı unutma ^^
bende kaldırmayı düşündüm ama iyice bozarım diye korkmuştum dediğiniz gibi direk denetim masasından ses ile alakalı programları kaldırdım oldu sağolun :^3

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.