Bilgisayarimi Windows un kendisinden format atarsam Virusler gider mi?

Ismail222

Yeni üye
5 Eyl 2021
26
2
22
Yillardir bilgisayarlara format atiyorum. Bicimlendirme yazisini gormemen ilginc. Bicimlendirme veya sil secenegi var bicimlendirme yapmasan virusler silinmez uzerine formati kopyala yaparsin
Reis ama ben windows un kendisinden format atiyorum ama gormedim garip en fazla gordugum c diskini mi format atmak istiyosunuz yoksa tum diskimi bu seceneklerdi gorduklerim bende her zaman tum diski seciyorum
fig-b-2-6.jpg

sunu gibi yazilar

internette lenovo bios ekranlari kullanımlarına bakabilirsin keyifli forumlar devrem:)
Kanka BIOS u resetlemesem olur mu?Yani Virus bulasmissa bile onu yapmak kolaymidir?Yani ne onerirsin cok garip seyler yasiyom.PC ve telefonumda virus korkusu ve agima bagli olan aile bireyleriminde telefonuna sizmis mi diye korkuyorum?Ne yapmam lazim sence

E-Lite

Üye
4 Eyl 2021
55
14
İnsecure World
Reis ama ben windows un kendisinden format atiyorum ama gormedim garip en fazla gordugum c diskini mi format atmak istiyosunuz yoksa tum diskimi bu seceneklerdi gorduklerim bende her zaman tum diski seciyorum
fig-b-2-6.jpg

sunu gibi yazilar
Ben sadece ana kartı reset etmek için gösteriyorum gelişmiş
seçenekleri seçebilirsin ve attığım yazı ve fotoğraflardan nerelere girileceğine bakabilirsin

E-Lite

Üye
4 Eyl 2021
55
14
İnsecure World
Kanka BIOS u resetlemesem olur mu?Yani Virus bulasmissa bile onu yapmak kolaymidir?Yani ne onerirsin cok garip seyler yasiyom.PC ve telefonumda virus korkusu ve agima bagli olan aile bireyleriminde telefonuna sizmis mi diye korkuyorum?Ne yapmam lazim sence
Dostum tam koruma için Modeme ve PCdeki Tüm disklere format atabilirsin dostum keyifli forumlar:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.