Bilinmeyen Telefon Numarası Sorgulama //hitaq

hitaq

Katılımcı Üye
25 Ocak 2016
255
0
Neredeyse herkesin başına gelmiştir.
Numarayı bildiğimiz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz numarayı öğrenmek için en ideal siteyi vereceğim.
Daha birçok site var ama içlerinde en sorunsuz çalışan budur.(kişisel fikrim)

Öğrenilecek Şeyler:
Telefon numarası sahibi
Ev telefonu mu , Firma telefonu mu , Kişisel Tefon mu
Hangi Operatöre ait (turkcel,vodafone..)

Yeni Özellik Olarak İsimden Numara Sorgulama

nWjA4V.png

SİTE:

Kod:
https://numarapp.com/

Son düzenleme:

hitaq

Katılımcı Üye
25 Ocak 2016
255
0
Bazı istisnalar olabiliyor ama istisnalar kaydeyi bozmaz %70 falan bulur bulmaz ise yapacak bir şey yok :D

llBraiNRoxieSll

Kıdemli Üye
31 Ara 2015
2,369
2
(nowhere) in
Faydalı Bir Konu Eline Sağlık Ama Bu Gibi Siteler %100 sağlıklı sonuç vermez vericeği en fazla %60 tır :) yani anlayacağın iyi bir konu ama operatörlerin gizlediği ve özel numaralar gözükmez , yada 1 kişinin üzerine 5 -6 gibi örnek olarak çok hat varsa ....
İyi Forumlar..

hitaq

Katılımcı Üye
25 Ocak 2016
255
0
Çalışma mantığını pek bilmiyorum bu arada konuyu güncelledim siteye isimden telefon sorgulama özelliğide eklenmiş :)

'Unnamed

Uzman üye
15 Mar 2017
1,408
6
Dostum konunun hakkını vermişsin. Ellllllerine sağlık...

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.