BİL'Kamp Bilişim Etkinliği 27-28 Nisan

P4RS

Özel Üye
8 Ocak 2017
5,156
59
Ankara
Dbn5TMDXUAE_nxO.jpg

Geri sayım başladı. Sadece Siber Güvenlik alanında değil, Bilişim dünyasına ait birçok alanda eğitimlerin olduğu BİL'kamp Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi Topluluklarının ortak etkinliğidir.

EĞİTİM PROGRAMI

27 NİSAN CUMARTESİ
Competitive Programming
Where Is The Tech Going
Big Data & Oracle SQL
Linux 101
Deep Learning
IoT Security
Arduino Robotics
Blockchain & Test Otomasyon

28 NİSAN PAZAR

Competitive Programming
Linux 201
Deep Learning
Digital Forensics and Incident Response
Machine and Deep Learning on Mobile Platform
Business Building : Selling the Idea
Flutter ile Uygulama Geliştirme & Agile Proje Yönetimi

Detaylar ve kayıt için : BİL'Kamp

Son düzenleme:

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,159
325
Dbn5TMDXUAE_nxO.jpg

Geri sayım başladı. Sadece Siber Güvenlik alanında değil, Bilişim dünyasına ait birçok alanda eğitimlerin olduğu BİL'kamp Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi Topluluklarının ortak etkinliğidir.

EĞİTİM PROGRAMI

27 NİSAN CUMARTESİ
Competitive Programming
Where Is The Tech Going
Big Data & Oracle SQL
Linux 101
Deep Learning
IoT Security
Arduino Robotics
Blockchain & Test Otomasyon

28 NİSAN PAZAR

Competitive Programming
Linux 201
Deep Learning
Digital Forensics and Incident Response
Machine and Deep Learning on Mobile Platform
Business Building : Selling the Idea
Flutter ile Uygulama Geliştirme & Agile Proje Yönetimi

Detaylar ve kayıt için : BİL'Kamp
Hocam biz bu etkinliği internet üzerinden mi öğreneceğiz ?

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,159
325
Yok maalesef, Sakarya Üniversitesin de olacak etkinlik verdiğim linkte aşağıya indiğiniz de kayıt formunu göreceksiniz zaten. Orada "Konaklama ister misiniz?" tarzında soru da var :)
Hmm anladım hocam ben biraz daha detaylı bakayım. İlginizden dolayı teşekkürler. İyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.