bıos guncelleme

vceneviz

Katılımcı Üye
12 Nis 2007
538
2
arkadaslar ben bıos guncellemek ıstıyorum anakartım ASUS M2A-MX lütfen uyguns sürün sürücüleri bulunu ben bulamadım lütfen bıosu guncellememe yardım edn

vceneviz

Katılımcı Üye
12 Nis 2007
538
2
saol kardes eyw tsk de benm işlemcim amd athlon 64 x2 dual core +4600 bi sorun olaz dimi bunda amd sempron falan yazıyo da

Son düzenleme:

Barracuda

Katılımcı Üye
12 Ağu 2007
363
9
Türkiye
Bios güncellemesi ne demek biliyormusun? Bios güncellemesi yapılırken en ufak yapacağın bir hatanın yeni bir anakartla sonuçlanacağını biliyormusun?

Bios güncellemesi upgrade yaparak sistem performansını bir üst seviyeye çıkarırken diğer donanımlarının buna nasıl tepki vereceğini biliyor musun? Daha sayayım mı? Bu kadar yeter mi?

Bios güncellemesi yapmak istiyorsan önce teknik bilginin iyi olması gerekir,anakart cd sini bulup tak ve orda ki anakart modelinin asolan sitesinden sana ait olan son güncellenmiş bios güncellemesini,yani senin anakartın için uygun olan bios sürümünü bulup ordan indirip uygun adımlarla güncellemeyi yapman gerekir..Umarım hata yapmassın yoksa yazık!!...İyi forumlar..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.