Bir de bizi bizden dinleyin! Biz kimiz? Sizlerden ne istiyoruz?

ZoRRoKiN

Özel Üye
7 Ağu 2005
2,149
376
WORLD
SN. Türk Hack Team Ailesi;
Bugüne değin timimizi her zaman misyon dahilinde yönetmiş bulunmaktan onur duymaktayız. Siyasetin, cemaatin, örgütlerin veya aşırıcı dini grupların içine rant edinmek amacıyla batmış gruplardan sıyrılmış olmak bizi onurlandırmaktadır. Atatürkçü, Milliyetçi ve değerlerimize sahip çıkan bir grup olarak Türkiye Cumhuriyeti ve Türk Ulusuna hizmet etmiş olmaktan gurur duymaktayız. Bu grup ülkemizin bir değeridir. Gerçekten bu ülke sevdası için, bu yola baş koymuşlara ait bir hack timidir. Bayrağımızı ve değerlerimizi yüceltmek için sizler de bu yola baş koyarak en iyi şekilde Ulusumuzu müreffeh bir medeniyet olması yolunda var gayretle çalışmalısınız.

Coğrafyamız risk ve tehdit altındadır emperyal medeniyetlerin ülkemize karşı başlattıkları sinsi oyunlara hep birlikte karşı gelmek için çok zamanımız olduğunu düşünmüyoruz. Bu topraklarda namusumuz ve şerefimizle yaşamamız için tüm Türk Hack Team üyelerinin çalışması ve bir şeyler öğrenerek bizlerle beraber savaşmasını istiyoruz.

Tüm arkadaşlarımız bildiklerini saklamadan bu ailedeki herkese öğretmelidir. Savaş için birlik ve beraberlik gerekir. Sünni, Alevi demeden, Ermeni, Laz, Çerkez demeden bu memleketi seven herkesle kardeş olup Ulusumuzun, önümüzde bizi bekleyen çetin savaşa hazırlanması için çalışmalıyız. Türk Hack Team 'in daha iyi şekilde, olduğundan belki 10 kat daha iyi şekilde bu savaşa hazırlanmasını rica ediyorum. Unutmayın bu Vatan olmadan şuan yaşadığınız hiçbir hevesiniz olmayacaktır. Bir seferberlik başlatıyorum ve herkesin hack öğrenmesi için arkadaşlarımızın en iyi şekilde, burada olan herkese bu işi öğretmesi için çabalamasını rica ediyorum.

Son düzenleme:

Baysal

THT
21 Eki 2012
15,744
1,502
Okundu. Türk Hack Team kendini geleceğe en iyi şekilde hazırlayacaktır komutanım. Üzerimizde ki sorumluluğun farkındayız ve en önemlisi her daim hazırız.

Son düzenleme:

ardam01

Uzman üye
19 Ağu 2016
1,053
0
ADANA
çok güzel şekilde söyledinizde hocam MESELA ben hack olayını çok aşırı derecede ögrenmek istiyorum THT egitim vermesini. DeneyimsizDenek hocamız egitim programı hazırlıcaktıda beklemedeyiz sizin bu hack teşvikinizden sonra daha da heveslendim. ALLAH razı olsun. siz ve sizin gibilerden.

PresanS

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,470
202
24
Debian
Türk hack team adına, daha çok hacking çalışmalar yapıcağımıza temenni ediyorum, bilmediklerimiz açıklar, yöntemler için bir konu açılsa bir eğitim planlaması çok daha iyi olur gerçekten

Kharry

Üye
25 Nis 2016
211
0
Bir üstadım bana devletin yararına yapabileceğim şeyler hakkında yani sadece havij ile site hacklemek değil vatanıma nasıl hack işleriyle yardımcı olabileceğim konusunda bana eğitim verirse çok minnettar olurum . amacım havij yada brute force ile site haclemek değil bunlar ne bana ne de güzel türkiyeme yardımcı olur o yüzden rica ediyorum. Bilgisayara oldukça fazla vakit ayırıyorum bana anlatacağınız şeyleri canı gönülden dinlemeyi ve elimden geldiğince çabuk öğrenmeye gayret edeceğim

GoldPack

Katılımcı Üye
24 Ocak 2016
802
0
.

Bir üstadım bana devletin yararına yapabileceğim şeyler hakkında yani sadece havij ile site hacklemek değil vatanıma nasıl hack işleriyle yardımcı olabileceğim konusunda bana eğitim verirse çok minnettar olurum . amacım havij yada brute force ile site haclemek değil bunlar ne bana ne de güzel türkiyeme yardımcı olur o yüzden rica ediyorum. Bilgisayara oldukça fazla vakit ayırıyorum bana anlatacağınız şeyleri canı gönülden dinlemeyi ve elimden geldiğince çabuk öğrenmeye gayret edeceğim

Eğitim verilecek bilgin vardır beklemedeyiz :)

IDEATHI

Katılımcı Üye
2 Tem 2015
998
0
Şanlıurfa
Okundu
Üstad Zorrokinin Emriyle Bildiğimiz Herşeyi Birbirimize Öğretmemiz Bu Saatten Sonra Farzdır ...
En Ufak Yardım İçin Bile Açğım Herkese Bildirmek İsterim...
Bide ÜDY'nin forumdan özellikle seçtiği bazı kişilere ÜDY özel olarak eğitim verse
(Belki Zaten Yapılıyordur ) Ama Bunu Duyursa Ve Diyelimki Haftada En Çok Site Hacklıyana Özel Bişiler Öğreticez Ve Çok İyi Bir Arşiv Vericez 2.Yede Sadece Arşiv Verecez Falan Bence Hack Olaylarının Artmasında Çok Etkili Olur Düşünceleriniz Neler ??

TiqReGo

Uzman üye
14 Tem 2015
1,452
0
Yaşamıyorum
Okundu // Eminim öğrenmek için tüm forum üyeleri ve ben hazırım elimizden geldiği kadar fazlasıyla daha iyi şeyler öğrenip sanal'da ülkemizi koruyacağız ve savunacağız ALLAH'ın izniyle .

resilevil

Katılımcı Üye
3 Nis 2016
601
0
TR
Okundu Komutanım.

Okundu
Üstad Zorrokinin Emriyle Bildiğimiz Herşeyi Birbirimize Öğretmemiz Bu Saatten Sonra Farzdır ...
En Ufak Yardım İçin Bile Açğım Herkese Bildirmek İsterim...
Bide ÜDY'nin forumdan özellikle seçtiği bazı kişilere ÜDY özel olarak eğitim verse
(Belki Zaten Yapılıyordur ) Ama Bunu Duyursa Ve Diyelimki Haftada En Çok Site Hacklıyana Özel Bişiler Öğreticez Ve Çok İyi Bir Arşiv Vericez 2.Yede Sadece Arşiv Verecez Falan Bence Hack Olaylarının Artmasında Çok Etkili Olur Düşünceleriniz Neler ??

Hocam haftada en çok site hackleyen adam zaten bilgilidir. O adama ekstradan eğitim vermek gereksiz olur diye düşünüyorum ama fikriniz genel olarak güzel. Yani her belli bir zamanda bazı kişilere eğitim verilmesi hoş duruyor teşekkürler :)

Lav

Yeni üye
8 Ocak 2017
43
0
Okundu komutanim surekli yeni seyler ogreniyorum ama o siniri gecemiyor onun icin bana yardimci olmak isteyen varsa lutfen yardim etsin

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.