Bir Face Topluluk Sayfası Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NazLiMerVe

Yeni üye
26 Ağu 2011
44
0
seLam arkadaşLar sizden yardım istediğim açık asLında , hiç anLamadığım şeyLer sonucu 1.5 yıLLık emek verdiğim bir sayfa maaLesef ki aLındı eLimden . şunu özeLLikLe beLirtmek istiyorum '' sayfa artık oLmasada oLur '' .

tek istediğim o sayfayı aLan kişiyi buLmak , çünkü aLan kişi bana yakın birisi ve bu kimse öğrenmekten başka istediğim hiç birşey yok .

eğer yardımcı oLabiLecek biri varsa gerçekten çok makbuL geçecek , şimdiden teşekkürLer .

umarım bu konuda sizden bir yardım aLabiLirim .

Landtrouble27

Katılımcı Üye
27 Tem 2010
645
0
Nereye...
Bi fake aç (kız profilii) sayfada ki bağlantıların altına falan admin beni eklermisn soracklarm falan var diye ayar ver ama fake olduğunu belli etme :) ekler hemen zaten görürsün öylece en kolay yöntem bu :D

Darkness DeviL

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ağu 2009
11,543
13
Turan 🇹🇷
sahte bir facebook hesabı aç onunlada çalınan sayfanı beğen daha sonra bir kaç paylaşımda bulun özlü söz falan.Biraz dikkat çektikten sonra yapılan paylaşımların altına admine seninle iletişime geçmesini söyle sayfa hakkında bir kaç öneride bulunacağım yada sayfa hakkında bir kaç soru soracağım gibisinden.Eğer seninle irtibat kurar ve seni eklerse Kimin çaldığını öğrenebilirsin :) ;) Bir nevi sosyal mühendislik yap yani

PcChoLik

Uzman üye
18 Tem 2011
1,587
0
İstanbul
ben kıza yol gösteriyorum siz çareyi benim mesajları silmekte buluyosunuz vay be...

Bu da konu dışı mesaj // DataMaN

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.