bir kaç dakikalığına beyin fırtınası yapabilir miyiz ?

onurekinci94

Yeni üye
18 Tem 2020
50
2
Dostlar ben ios üzerinden birden fazla gmail hesabı açıyorum.Modemi kapatıp açtığımda bazen açabiliyorum bazen açamıyorum.

Nasıl takip sistemleri var nasıl yakalıyorlar bilemiyorum.Bazen açıyorum bazen açamıyorum bunlar bastığımız tuşlara kadar takip mi ediyorlar? Yoksa bildiğin ip den mi yakalanıyoruz.Ama yakalanıyorsak niye bir sonraki denediğimde açabiliyorum.Kafamda deli sorular

TurkGokay

Uzman üye
4 Ara 2022
1,022
1
544
Kemalizm
Büyük ihtimalle IP ya da onun gibi bir şey. Açabilme sebebiniz bug olabilir ya da internet gelip gittiği için anlık açılabilir. Sonrasında büyük ihtimalle kapacaktır.

Söylediklerimin doğruluk payı olmayabilir, kendi fikrimi belirttim.

onurekinci94

Yeni üye
18 Tem 2020
50
2
Büyük ihtimalle IP ya da onun gibi bir şey. Açabilme sebebiniz bug olabilir ya da internet gelip gittiği için anlık açılabilir. Sonrasında büyük ihtimalle kapacaktır.

Söylediklerimin doğruluk payı olmayabilir, kendi fikrimi belirttim.
evet aralarında patlayanlar var ama şöyle patlamayanlar da var. O ince çizgiyi arıyorum bende :D Teşekkür ederim yorumun için

mtzx

Üye
26 Mar 2023
143
1
86
Anka Alevlenecek!
Aynı IP üzerinden belirli sayıda hesap açmanı sağlayan bir özellik, yıllardır var, vpn kullanarak bu durumu ortadan kaldırabilirsin.

'Herodot

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
487
11
299
Kuvâ-yi Milliye
Selamlar,

Knight Online oynayan EYT vurmuş dostlar bilir bu durumu,
İOS; Cookies'den tut IP ve MAC adresine kadar sınırlandırılmış bir rol belirleyebilir.
Diğer arkadaşların dediği gibi VPN ile bu durumu aşabiliyoruz.

İyi Forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.