Bir Resmin Kalitesini Bozmadan Büyük Boyuta Getirme

Jaime Lannister

Kıdemli Üye
1 Ara 2020
3,692
806
Casterly Rock
Merhaba TURKHACKTEAM üyeleri, bir resmin kalitesini bozmadan büyük boyuta getirmeyi anlatacağım keyifli okumalar.

qludCv.png

YHOrwJ.gif

qludCv.png

Nasıl?

Waifu2x isimli web sitesi sayesinde bir resmin kalitesini, orijinalliğini bozmadan büyük boyuta getirebiliriz. Nasıl yapıldığına aşağıda bakalım.

waifu2x_icon.png

qludCv.png

Nasıl Yapılır?
İlk adım olarak waifu2x adresine geliyoruz.

fprm88w.PNG

qludCv.png

Daha sonra yüklemek istediğimiz resmi "Resim Seç" bölümüne yüklüyoruz.

tg3qof8.png

qludCv.png

Gürültü azaltmadan ortayı veya yükseği seçmenizi öneririm.

8tat4wz.png

qludCv.png

Daha sonra çözünürlük yükselt kısmından 1.6x'i seçiyoruz.

8tat4wz.png

qludCv.png

Ben robot değilim doğrulamasını geçtikten sonra "Başlat" tuşuna basıyoruz ve resmimiz otomatik olarak büyük boyutta indirilmiş olucak.

pn9ec3h.png

qludCv.png

zcIPpR.gif

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
Merhaba TURKHACKTEAM üyeleri, bir resmin kalitesini bozmadan büyük boyuta getirmeyi anlatacağım keyifli okumalar.

qludCv.png

YHOrwJ.gif

qludCv.png

Nasıl?

Waifu2x isimli web sitesi sayesinde bir resmin kalitesini, orijinalliğini bozmadan büyük boyuta getirebiliriz. Nasıl yapıldığına aşağıda bakalım.

waifu2x_icon.png

qludCv.png

Nasıl Yapılır?

İlk adım olarak waifu2x adresine geliyoruz.

fprm88w.PNG

qludCv.png

Daha sonra yüklemek istediğimiz resmi "Resim Seç" bölümüne yüklüyoruz.

tg3qof8.png

qludCv.png

Gürültü azaltmadan ortayı veya yükseği seçmenizi öneririm.

8tat4wz.png

qludCv.png

Daha sonra çözünürlük yükselt kısmından 1.6x'i seçiyoruz.

8tat4wz.png

qludCv.png

Ben robot değilim doğrulamasını geçtikten sonra "Başlat" tuşuna basıyoruz ve resmimiz otomatik olarak büyük boyutta indirilmiş olucak.

pn9ec3h.png

qludCv.png

zcIPpR.gif
Ellerinize Sağlık Hocam.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.