bir site açığını nasıl raporlarız

6 Tem 2021
155
19
33
Ama açık bulduğuna eminsen hackerone hesabı aç orada paypal a bildir.

dostum eminim ama nasıl dolduracağımı bilmiyom sıkıntı bu maile yazdım 30 dk dir dönen yok

'Rio

Katılımcı Üye
25 Haz 2021
567
150
C:\System32
Sitede Admin'in iletişim bilgilerini bulup iletişime geçip site açığını bildirebilirsiniz.

Unutmayın: Türk sitelerinde iyi niyetli bile olsa açık aramak yasaktır.

GurcanAksay

Yeni üye
18 Mar 2021
38
10
İzmir
Değerli üye,
Size paypal ile uğraşmayı önermiyorum çoğu şirket bu tip maillere bakmıyor. Eğer bulduğunuz açığın kayda değer olduğunu düşünüyorsanız internette zerodium(Zerodium) adlı site sizin açığınızı inceliyor ve buna göre size ücretinizi bir hafta içinde ödüyor bu siteyi tavsiye ederim.
Bu site sayesinde maillerle uğraşmıyorsunuz bırakın onlar uğraşsın.
İyi forumlar dilerim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.