Bir YouTuber, Henüz Tanıtılmayan CoD: Black Ops Cold War'ı Yanlışlıkla Canlı Yayınladı

Suskun

Kıdemli Üye
23 Ocak 2012
2,595
343
Germany
Activision, Call of Duty serisinin yeni halkası olacak Black Ops Cold War’ın çok oyunculu modunu açıklamak için 8 Eylül’de gerçekleştireceği etkinliğe hazırlanırken; oyun hakkındaki detaylar etkinliğe günler kala ‘bir hata sonucu’ ortaya çıktı.

Pek çok oyun şirketi, içerik üreticiler oyun çıkar çıkmaz videolarını/incelemelerini yayınlayabilmesi için içerik üreticiler oyun için erken erişim imkanı sunar. Activision da Call of Duty: Black Ops Cold War için bu uygulamayı gerçekleştirdi ancak yaşanan bir kaza, oyun hakkındaki bazı bilgilerin istenilenden daha erken ortaya çıkmasına neden oldu.


875ca57dc7e33a36c5343f46ec7c7ceb2835b545.jpeg


YouTuber 420Thunder, Call of Duty: Black Ops Cold War için video çekerken yanlışlıkla (öyle olduğuna inanmak isteriz) oyunu 15 dakika boyunca kanalında canlı yayınladı. Bu sayede de oyunun çok oyunculu oynanışı gün yüzüne çıkmış oldu.

Tahmin edebileceğiniz gibi Activision, Call of Duty: Black Ops Cold War’a ait görüntüleri kısa sürede YouTube ve diğer mecralardan kaldırttı. Yine de oyunun çevrimiçi modda nasıl bir oynanış sunacağına dair küçük de olsa bir fikir edinmiş olduk.


3b7de69141171bba0991f3e88ac335b3388f539a.jpeg
"*"
 

THT SON MESAJLAR

Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.