birisinin ipsini bulma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eses1965

Katılımcı Üye
14 Tem 2008
344
4
bunun pek önemi yok sanırım
arkadaşım öncelikle söyliyim forumda sana lazım olan program var ama alternatif vermek gerekirse msn için discovery var onu kur hem msn de daha çeşitli seçenekler sunuyor ben kullandım memunun ama biraz kasıyor bilgisayarı haberin olsun

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,183
51
İstanbul
Birdaha kı sefere forumdaki bolumlerı kullanman dıleklerımle oncelıkle . Baslat calıstırı acıyoruz .Ardındanda . calıstır'A cmd yazıyoruz . Bu arada kımın ıp 'adresını alacaksak msnde onun konusma penceresı acık olacak . Bırsey yazıp yamaman onmlı deıl ama dıer kısılerın pencresı kapalı olsun . cmd komutundan sonra . enter deyıp netstat yazıorz bıraz bekledıgımzde ıp adreslerı dosda gelecek . '' 2** Vs sayı ıle baslayn olan ıp onun ıp adresıdır ...

byundertaker

Katılımcı Üye
22 Tem 2008
370
1
Birdaha kı sefere forumdaki bolumlerı kullanman dıleklerımle oncelıkle . Baslat calıstırı acıyoruz .Ardındanda . calıstır'A cmd yazıyoruz . Bu arada kımın ıp 'adresını alacaksak msnde onun konusma penceresı acık olacak . Bırsey yazıp yamaman onmlı deıl ama dıer kısılerın pencresı kapalı olsun . cmd komutundan sonra . enter deyıp netstat yazıorz bıraz bekledıgımzde ıp adreslerı dosda gelecek . '' 2** Vs sayı ıle baslayn olan ıp onun ıp adresıdır ...

saol benimde işime yaradı en azından bir başlangıç:diablo

mchikaye

Üye
25 Haz 2008
97
1
çokk kolay

başlat>>>>çalıştır>>>>cmd>>>netstat-n>>>sonlarında establıshed yazan msnde konuştuğun kişidir uyarı=işlemi yaparken fazla pencere açma :Dbi rep versen diyorum:D

KZ13

Yeni üye
17 May 2008
27
0

ANCAQ BUNUNLA HER DEFE QARSI TEREFIN IP SINI BILMEK OLMUR ..........

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.