Bıtcoın ve altcoınler hakkında sorular sorabılırsınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

S1NYOR

Uzman üye
22 Haz 2015
1,827
20
Baltimore
Evet beyler basliktada goruldugu gibi ben kripto para birimleri ve borsa uzerinde cok zamandır vakit geciriyorum az cok bilgilerim var merak ettiklerinizi sorabilirsiniz
Ex:elimde 200tl var ne yapmaliyim tarzı
Konunun guncel kalmasi icin yorum yapmayi unutmayin
Yanitlarimida begenirseniz tesekkur edebilirsiniz

Le Chiffre

Katılımcı Üye
4 Ocak 2006
891
55
word.exe
Merhaba kardeşim.
Banka hesabı üzerinden para transferi, veya kredi kartı ile para aktarımı yapılabiliyor mu ?

S1NYOR

Uzman üye
22 Haz 2015
1,827
20
Baltimore
İşte ben onu soruyorum bir yol göster :)
bitcoinde %37.7 artis var suan guncel kura gore ethereumda %26.7 bana kalirsa bitcoine yatirim yap 2018 e kadar bekle cunku ozamana kadar 1btc nin fiyati 12 bin dolar olucagi dusunuluyor hergun bos vakit buldukca borsayı kontrol et yukseldiginde sat dustugunde al yani sorunun cevabı bitcoin (ayrica bende btc de yatirim yapiyorum bilgin olsun)

Merhaba kardeşim.
Banka hesabı üzerinden para transferi, veya kredi kartı ile para aktarımı yapılabiliyor mu ?

Evet yapabilirsin tl ile aldigin btcleri gene tl yada doviz biciminden satip banka hesabina vs atabilirsin

Moderatör tarafında düzenlendi:

Rospovà

Kıdemli Üye
15 May 2016
3,975
2
Tekirdağ
bitcoinde %37.7 artis var suan guncel kura gore ethereumda %26.7 bana kalirsa bitcoine yatirim yap 2018 e kadar bekle cunku ozamana kadar 1btc nin fiyati 12 bin dolar olucagi dusunuluyor hergun bos vakit buldukca borsayı kontrol et yukseldiginde sat dustugunde al yani sorunun cevabı bitcoin (ayrica bende btc de yatirim yapiyorum bilgin olsun)

Hangi sitelerden alabilirim ve satabilirim ? :)

Preceptinn

Katılımcı Üye
30 Tem 2016
346
0
-İnferno
btcturkde 1000 tl üzeri para işlemlerinde banka hesabi kullanmak zorunlu 1000 tl altında ise papara
peki 300 tl yatırdık degeri 1100 tl oldu banka hesabımız vs. yok nasıl çekcez parayı?

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,411
129
4
xD
En Karlı Free Bitcoin Ve Küçük Yatırım Yapabileceğim Güvenli Bir Site Varmıdır? Yatırım Şart Değil

S1NYOR

Uzman üye
22 Haz 2015
1,827
20
Baltimore
En Karlı Free Bitcoin Ve Küçük Yatırım Yapabileceğim Güvenli Bir Site Varmıdır? Yatırım Şart Değil

Syledigin gibi kardesim bende freebitcoini kullaniyorum oraya yatirim yaptim 115bin satoshim var orda gunluk 12 satoshi veriyor kar olarak ekstradan rolldan da kazaniyorum

S1NYOR

Uzman üye
22 Haz 2015
1,827
20
Baltimore
yatırım yapıp kazanmak için

Yatırım yapmadan şu siteyi kullanabilirsin videoyu izle daha iyi anlarsın (bana ait degil):https://youtu.be/Exu50lU6t20

Hem yatırim yapip hemde free kazanmak icin su siteyi kullanbilirsin videoyu izle anlarsin:
https://youtu.be/X88DvMfo3Mk

Ayriyetten faucet sitesi olarak su siteyi kullanabilirsin videoyu izle anlarsin;https://youtu.be/9DLvXcb-yKE

BANA KALIRSA HICBIR SITEYE YATIRIM YAPMA SANA DEDIKLERIM HARIC CUNKU SENDEN 0.001 MIN DEPOZIT ISTERLER ODA 30 35 TL FELAN GUNDE %4FAIZ VERICEZ DIYORLAR INANMA PARAN ICERDE KALIYOR
SANA ATTIGIM VIDEOLARI IZLE O 3 SITE GUVENILIRDIR IYICE INCELE HOSUNA GIDERSE 2.ATTIGIM SITE OLAN FREEBITCOINE YATIRIM YAPARSIN

propolis25

Üye
13 Şub 2016
148
0
izmir
Bitcoin alıp satma yapmak istiorum hangi siteden yapıyım mesela 25 iken alıcam 29 iken hemen satıcam ufak ufak kar kar büyütmek istiyorum mantıgım doğru mudur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.