Black Hat Ekibi Alımları Açıldı.

Extazİ

Moderatör
20 Haz 2021
2,570
1,522
Front-End-Teşkilat-ı Mahsusa
ALIMLAR AÇIK

Herkese merhabalar,

Uzun bir süredir iş yoğunluğum sebebiyle aranızda değildim beni aranızda tanıyanlar olacaktır tanışmak isteyen herkes telegramdan bana ulaşabilir.
Yeni bir proje ile başlangıç yapmayı düşünüyoruz ve bu projenin herkes için bir yenilik olacağını düşünüyorum hem forum için hem Türk gençliği için çok olumlu yanları olacağı kanaatındayım aramızda çok bilgili vede bilgiye aç arkadaşlarımız var, yeni projemizde hem ekip üyelerinin hem de forumun kar gütme amacı olacak ekibe katılım sağlayacak ve bizimle beraber kendini geliştirecek kişilerin belirli seviyede bilgi düzeyi olmasını ve gerekli şartları karşılamasını istiyoruz.

İstenilen seviyede bilgi birikimine sahip ve ekibe katılımı onaylanmış kişilere gerekli görüldüğü noktalarda eğitim verilecektir. Ekip üyelerimine bazı hedef siteler verilecektir ve zafiyet tespiti istenecek belirttiğimiz şartlarda bunu yapabilen kişiler ödüllendirilecektir. Bu kulağa cezbedici gelebilir fakat düşünüldüğü kadar kolay hedefler olmayacak bu iş uzun boyutlu bir iş olacak ve gerçekten azmeden karşılığını alacak, yani basit güvenlik zafiyeti tarama programları ile veya id=2' şeklinde sql tetiklenerek hacklenebilecek siteler olmayacak. Şunu diyebilirim ki hedeflere bir çoğumuzun bilgi düzeyi yetersiz kalacak, burada en önemli husus kendini geliştirmeye çalışmak olacaktır azmi yüksek, zamanı bol ve kazanç sağlamak isteyen herkes aramızda olabilecektir. Bu şu değildir ki "ben bi girip deneyim kendimi olursa yapayım yoksa tekrar çıkarım" gereksiz trafik sağlayan herkes cezalandıralacaktır ve tekrar gruba katılımı mümkün olmayacaktır. Ekibe forumumuzun diğer ekiplerinde zaten görevi olan kişiler halihazırda olan görevlerini aksatmamak şartıyla katılabiliecektir. Ekibin forum içerisinde harici bir görevi şu an ki süreçte olmayacaktır. Detaylı bilgi sadece ekibe dahil olan kişilerle paylaşılacak ve gizlilik esaslı olacaktır.

Ekibe katılmak için bana DM yoluyla aşağıdaki bilgileriniz göndermeniz gerekmektedir. Ön eleme sonrası oluşturulacak gruba dahil edileceksiniz.

Başvuru Formu

E-Posta Adresi * :

Nickiniz * :
THT Profil Linki * :
Ad ve Soyad * :
Doğum Tarihi(Gün/Ay/Yıl) * :
Telefon numarası : (Herhangi bir gruba alınmayacaksınız, sahte numara geçerli değil.) * :
Telegram adresiniz: *
Öğrenim Durumu (Bölüm,Sınıf) * :
Günlük Online (Aktif olma) Süreniz * :
Daha önce görev aldığınız platformlar * :
İlgi alanlarınız * :
Referans Alabileceğimiz Bir Yönetim Üyesi :
Bilgi Birikimleriniz Hakkında Detaylar*:

Kendinizi Tanıtın* :
aktif+++

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.