Black-Leonx' Dork Maker V1.0 [ 27.08.2015 ]

Black-Leonx'

Özel Üye
22 Haz 2015
10,067
5
Nereye
Merhaba Değerli Kardeşlerim ve Dostlarım Yaklaşık 3-4 Gün Önce Programlamaya Giriş Yaptım ve İlk Projemi Bitirdim Bu Benim İlk Programım Arkadaşlar Lafı Fazla Uzatmadan
Programımı Sizler İçin Tanıtmak İstiyorum :)

Başlık : Black-Leonx' Dork Maker

+ Üyelik adınız : Black-Leonx'

+ Programın ismi : Black-Leonx' Dork Maker

+ Programın sürümü : V1.0

+ Kullanılan programlama dili : Vb.NeT

+ Programın ve kaynak kodunun adresi: Ben

+ Açıklama : İlk versiyona ek olarak wordlist ekleme özelliği entegre edilmiştir

+ Programın ekran görüntüleri

QlLWEg.jpg

5ka2rd.jpg

AqDgQq.jpg

XoMJ7D.jpg

Programın Kullanım Kılavuzu Olmasına Rağmen Tekrar Yazmak İstiyorum ( Not: Kullanım Videosu Çekmedim Gerek Yok Diye Düşündüm Kullanımı Oldukça Basit Arkadaşlar ) :)
1. Adım Dork Ayarları Menüsünden Oluşturmak İstediğiniz Dorkun Wordpressmi Joomlamı Olacağını Seçiyorsunuz.

2. Adım Eğer Elinizde Wordlist Varsa Wordlist Ekle Butonuna Basarak Wordlistinizi Ekliyorsunuz Sonrada Kendi Kelimelerinizi Yazıyorsunuz

3. Adım Eğer Dorkun Sonuna Eklemek İstediğiniz Bir Kelime veya Uzantı Varsa Dorkun Sonuna Ekle Seçeneğinden Ekliyorsunuz.

4. Adım OLUŞTUR Butonuna Tıklıyorsunuz ve Oluşan Dorklarınızı Kaydediyorsunuz.

Bu Programın Başka Forumlara İzinsiz Dağıtılması Kesinlikle YASAKTIR

+ Programın İndirme Linkleri :
Alternatif Link 1
Black-Leonx' Dork Maker İndir ( Dosya.co )

Alternatif Link 2
Black-Leonx' Dork Maker İndir ( Dosya.tc )

Virüs Total
Antivirüs Scan VirüsTotal

Özel Teşekkürler
cor-vo
Klankil1
BadRokkie
ve Beni Destekleyen Herkese Teşekkürlerimi Sunuyorum :)

Arkadaşlar Bu Programla Türk Sitelerini Hacklemeyiniz Lütfen

Paylaşım Onaylandığına Göre Buyrun Arkadaşlar :)
+ Programın Kullanıcı Adı Şifresi
Kullanıcı Adı : Blackleonx
Şifre : ugtim

Son düzenleme:

JohnDoe

Kıdemli Üye
29 Eyl 2013
2,710
6
Teşkilat
Böyle güzel bir maker programı için vermiş olduğun emeklere ve göz nuruna teşekkür ediyorum.
Her zaman işe yarar program, başarılarının devamını diliyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.