Blog Scripti (O.F.A-v1.4 GW) Yeni

faruk1417

Üye
7 Tem 2012
78
1
Unknow
Merhaba Arkadaşlar.

1,5 ay önce kadar bir blog scripti paylaşmıştım. Şimdi bu scirpti biraz daha geliştirerek beğeninize sunuyorum.

Blog Scripti (OFA-1.4 GW) Yeni Özellikler:

-Responsiv Yapı Admin Paneli (Yüksek)
-Responsiv Yapı Ana Görüntü (Orta)
-Abonelik Özelliği
-Download Sayfası
-Paylaşılan Konuyu Mail Gönderme
-Youtube Video Ekleme
-Abone Mail Gönderme Yapısı (SMTP)
-Reklam Alanı
-Seo Link Özelliği

NOT: Bu Blog Scripti PHP-7 ye uyumlu olarak çalışmaktadır.Mysql Dosyasını yükledikten sonra UTF8-GENERAL-Cİ olarak karakter ayarlarını yapınız. Yapamayan arkadaşlar Ö.M. ataralarsa yardımcı olurum.

DEMO: LİNK

Virus Total : LİNK

İNDİR: LİNK

ALTERNATİF

Resimler:
aboneler.png

admin.png
anasayafa.png

download.png
downloadindex.png
EkranAlintisi.png
gelenmailler.png

hakkimda.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

faruk1417

Üye
7 Tem 2012
78
1
Unknow
Ellerine emeğine sağlık dostum

Teşekkür ederim dostum. :)

İnternet sitemde test ettim de mobil tam olarak uyumlu değil :(
Elimizden geldiğince yapmaya çalıştım . Daha iyi projeler olucak :)

Aynen Adaş :)

mail olayını anlamadım...
Anlatabilecek var mı?
Paylaştığın konuları abone olan maillerine toplu olarak bildirim şekilde mail atabiliyorsun.

Mesela bu şekilde :
mail.png

Mail olarak geliyor.
Ayrıca abonelerine ayrı ayrı mail yazabiliyorsun.

Burda Olduğu Gibi :
EkranAlintisi.png

Delphoi1

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
644
0
KKTC
UTF8-GENERAL-Cİ olarak karakter ayarlarını yapınız.
Php admin den mi yapıyoruz bunu ? SQL dosyasını yükledikden sonra ve admin id ile şifre yazmamissin

faruk1417

Üye
7 Tem 2012
78
1
Unknow
UTF8-GENERAL-Cİ olarak karakter ayarlarını yapınız.
Php admin den mi yapıyoruz bunu ? SQL dosyasını yükledikden sonra ve admin id ile şifre yazmamissin

Evet Php my admin bölümünde işlemlerde UTF8 General Ci oalarak ayar yapıyorsunuz.

SQL dosyasında login bölümünde yazıyor. Ben gene de söyleyeyim => admin:admin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.