Boks Lisansı Nasıl İptal Edilir?

Baybar

Katılımcı Üye
18 Ocak 2012
561
0
İstanbul
Dostlar benim bir arkadaşım benden yardım istedi ve dediki iptal edemezsem 5 bin lira bize mal olcak.İşte bende düşündüm dedim bir de buradaki arkadaşlarıma sorayım.

umman19

Katılımcı Üye
30 Eyl 2012
559
0
kardeşim eğer başka hocaya geçecekse söke söke vermek zorunda arkadaşın
yada

1 yıl boyunca lisans çıkartmayıp lisansı iptal olacak ardından başka bi hocaya başlıcak

bide boks u bırakıp başka bi alana yönelip (mesela basketbol, futbol vs) 1 yıl orada lisansla takılacak sonra ki sene lisansı başka yerden alabilir

umman19

Katılımcı Üye
30 Eyl 2012
559
0
spor yapamaz halde ise bunu kanıtlayan bir belgeyele gerekli kişi yada kuruma git hallolur

eğer iptal etmezlerse o belgeyle mahkemeye verip tazminat bile açabilir

serox21

Uzman üye
24 Eyl 2012
1,534
0
Toprak'tan
razıysa razı kardeşim sen şimdi sahte rapormu istiyorsun bizden yoksa bildiğimiz bir yer varmı diye soruyorsun? tekrar hatırlatırım yakalanırsa 1 yıldan 5 yıla kadar hapis cezası var

Baysal

Y.İ. ve ÜDY Kurulu Başkanı
21 Eki 2012
15,753
1,542
spor yapamaz halde ise bunu kanıtlayan bir belgeyele gerekli kişi yada kuruma git hallolur

eğer iptal etmezlerse o belgeyle mahkemeye verip tazminat bile açabilir

haklı üstüne para bile alır arkadaşın sağlık oyuna gelmez iyi bir arkadaş ol ve bu arkadaşını konuyu ailesine anlatması için ikna et nasıl bir arkadaş olduğunu görelim ;)

cntrk

Uzman üye
27 Eyl 2011
1,090
0
bursa
Hocasına danışsın .. Fakat bende bir boksör olarak söylüyorum eğer rahatsızlığı var ise sağlık raporu çıkarttırsın..Aileside artık telaşa gelsin bir zahmet :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.