BOMBA! İnstagram şifre kırma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KesoBabey

Üye
23 Ağu 2017
244
2
THT
Bilgisayarınızda kurulu olan herhangi bir internet tarayıcısını açarak şifre kırma işlemine başlayın.

Dünya da yaygın olarak kullanılan Google Chrome tarayıcısını kullanabilirsiniz.

instagram-sifre-kirma-nasil-yapilir-2.jpg

Tarayıcınızda bulunan adres çubuğuna (https://help.instagram.com) adresini yazıp ya da linke tıklayarak siteyi açın.

instagram-sifre-kirma-nasil-yapilir-3.jpg

Sol tarafta bulunan menü alanı üzerinden Sorun Giderme ve Giriş Yardımı seçeneğine tıklayın.

instagram-sifre-kirma-nasil-yapilir-4.gif

Yeni açılan sayfada yine ekranın sol tarafında bulunan menü üzerinden Giriş Yapamıyorum seçeneğini seçin ve açılan ekranda Şifremi unutursam ne yapabilirim? linkini tıklayın.

instagram-sifre-kirma-nasil-yapilir-5.jpg

Şifremi unutursam ne yapabilirim? sayfasının en altına inin ve Kullanıcı adınızı bilmiyorsanız.. şeklinde devam eden cümledeki linke tıklayın.

instagram-sifre-kirma-nasil-yapilir-6.jpg

Acilan sayfada Hesabınızın başkasının eline geçtiğinden kuşkulanıyorsanız.. cumlesindeki linke tıklayın.

instagram-sifre-kirma-nasil-yapilir-7.jpg

Yeni açılan sayfanın alt tarafında bulunan Artık giriş yapamıyorsanız durumu bize bildirin linkine tıklayın.

instagram-sifre-kirma-nasil-yapilir-8.jpg

Instagram şifresini kırmak istediğiniz kişinin profil sayfasını tarayıcı üzerinden açın ve adres çubuğunda olan (https://www.instagram.com/kulaniciadi) şeklindeki kullanıcı adını bir yere not edin.

instagram-sifre-kirma-nasil-yapilir-9.jpg

7 numaralı aşamada tıkladığınız ekrana geri dönerek açılan sayfadaki formu eksiksiz tam olarak doldurun.

Sayfa altında bulunan açıklama alanına hesabınızın çalındığını belirten bir açıklama yazın.

instagram-sifre-kirma-nasil-yapilir-10.jpg

Yukarıda yaptığınız işlemden sonra size içerisinde rakamlardan oluolu şifre olan bir mail gelecek. Mailde yer alan şifreyi bir yere not edin ve yüzünüzü net gösteren fotoğrafınızla birlikte cevaplayın.

Instagram şifre kırma olayında yaptığınız işlemlerin illegal olmayıp legal olduğunu bilin.
Yüzünüzü net göstermeyen fotoğraf kullanmaktan kaçının.

Alıntı : nasilist

fora1

Uzman üye
9 Ara 2017
1,446
0
Çalan arkadaş varmı acaba işe yarıyor mu? Telefon'dan yapılırmı?

KesoBabey

Üye
23 Ağu 2017
244
2
THT
Bize bildirin düğmesi çıkmayan arkadaşlar iki faktörlü doğrulamaya tıklasın

hkn1dgl

Yeni üye
30 Haz 2018
36
0
Buna benzer bir şekilde hesap düşürmüştüm ama doğrulama olduğu için girememiştim ve hesap hala bende duruyor sahibi geri almaya uğraşmadı da 24k takipçisi vardı

KesoBabey

Üye
23 Ağu 2017
244
2
THT
Buna benzer bir şekilde hesap düşürmüştüm ama doğrulama olduğu için girememiştim ve hesap hala bende duruyor sahibi geri almaya uğraşmadı da 24k takipçisi vardı

Doğrulamadan kurtulmak hakkında konu açıcağım umarım işine yarar hesabı doğrulamadan kurtarırsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.