Borat Rat

icehead

Uzman üye
19 Şub 2022
1,137
10
833
borat.jpg

Dark web piyasasına(Dark web marketlerinde paralıdır) yeni çıktığı bilinen bir Rat programıdır.
DDOS,Fidye özelliği dikkat çekiyor.

Özellikleri:

features.jpg

Görüldüğü gibi bir çok özelliği mevcuttur en dikkat çekici olanı ise gizli browser çalıştırılması ve uzak desktop özelliği...

files.jpg

NOT: Rat programı ile doğrudan bağlantım yoktur birkaç gündür bu RAT programı chat odalarında elden ele dolaşmaktadır ben şahsi olarak indirip test ettim içerisine virus yerleştirmişler orjinali hariç hiç kimseden almayınız...
kaynak:

C-137

Katılımcı Üye
6 May 2022
286
3
70
borat.jpg

Dark web piyasasına(Dark web marketlerinde paralıdır) yeni çıktığı bilinen bir Rat programıdır.

Özellikleri:

features.jpg

Görüldüğü gibi bir çok özelliği mevcuttur en dikkat çekici olanı ise gizli browser çalıştırılması ve uzak desktop özelliği...

files.jpg

NOT: Rat programı ile doğrudan bağlantım yoktur birkaç gündür bu RAT programı chat odalarında elden ele dolaşmaktadır ben şahsi olarak indirip test ettim içerisine virus yerleştirmişler orjinali hariç hiç kimseden almayınız...
kaynak:
hocam nerelerdesiniz ya

Ellerine sağlık, Türk yapımı değil, değil mi?
" RAT geliştiricisi ona Sacha Baron Cohen'in canlandırdığı komedi filmi Borat'ın ana karakterinin adını vermeye karar vermiş olsa da, kötü amaçlı yazılımın şakası yok." değil.

Yeni Kullanıcıyım Ben

Katılımcı Üye
11 Ara 2022
795
4
301
Matrix

TurkGokay

Uzman üye
4 Ara 2022
1,021
1
544
Kemalizm
borat.jpg

Özellikleri:

features.jpg

files.jpg

kaynak:
elinize sağlık deneyeceğim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.