[BOT] Adf.ly ve Bc.vc THT Üyelerine Özel // kaanumay

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaanumay

Üye
20 Haz 2014
225
0
Bodrum
[BOT] Adf.ly,Bc.vc,Link.tl THT Üyelerine Özel // kaanumay [v1.2]

Boş vaktimde sizlere özel yazdığım bir programdır. Eklememi istediğiniz herhangi bir site olursa veya gözünüze takılan bir sorun yazmanız yeterlidir. Çok fazla açıp hepsine aynı proxy girmeyin aksi halde üyeliğiniz ban yer. Güle güle kullanmanız dileğiyle. :)
NOT: İşinize yaradıysa teşekkürü unutmayın :)
NOT2(ÖNEMLİ): Programı XP kullanıcıları çalıştıramaz sebebi ise XP .NET Framework 4.5 desteklemiyor. Programı Lütfen bunu göz önünde bulundurarak indirin aksi halde bu geçerli bir Win32 uygulaması değil hatası almanız muhtemel.

KULLANIM
1. Proxy text dosyasını seç.
2. Link text dosyasını seç.
3. Hangi site üzerinden işlem yapacağını seç (adf.ly - bc.vc)
4. Başlat butonuna tıkla.

LİNKLER
BOT: TIKLA
Proxy Generator (Artık Çalışmıyor): TIKLA

VIRUS TOTAL
BOT: TIKLA
Proxy Generator: TIKLA

GUNCELLEME (V1.2)​
-Link.tl sitesi eklendi
-"Bu Sayfadan Ayrıl" Mesajı kaldırıldı.
-Reklam açılır pencereleri engellendi.

ÖZELLİKLERİ (V1.0)​
-Proxy sunucularının kalitesine göre seçim yapar(Düşük kaliteliler es geçilir).
-Sayfanin yüklenip yüklenmemesine göre stabil bir süre ayarlar.
-Sorunlu proxylerin sayfayı bug a sokması durumunda otomatik olarak proxy değiştirilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

BlackHatHacker

Uzman üye
21 Nis 2014
1,703
0
Secret
Linleri ve güncel proxyleri yükledim , çalışıyor browserda gösteriyor vs. ve başarılı diyor ama adf.ly'ye baktığımda param hala 0 ?

kaanumay

Üye
20 Haz 2014
225
0
Bodrum
Linleri ve güncel proxyleri yükledim , çalışıyor browserda gösteriyor vs. ve başarılı diyor ama adf.ly'ye baktığımda param hala 0 ?

adf.ly tıklamaları anlık olarak göstermiyor her 30 dakikada 1 yeniliyor. Bazende bazı proxylerden kaynaklanan bir sorun olarak tıklamaları saymıyor. O konuda benim yapabileceğim bir durum yok.

kaanumay

Üye
20 Haz 2014
225
0
Bodrum

Pardonda biri ben programı yazmadan alıp konumu açmış anlayamadım. Bilip bilemeden yorum yapmış olmak için yorum yapmayın... Önceki konudaki program ile bu programın mantığı çok farklı çalışıyor. Ayrıca mevcut dediğiniz konudaki programın geliştirilmesi durduruldu.

kaanumay

Üye
20 Haz 2014
225
0
Bodrum

Evet sen bu konularda benim yazmış olduğum programı görüyormusun ben göremedimde.. Aynı konu demek birebir içinde varolan içeriğinde aynı olması demek forum için yazdığım bir program. Gerçekten yorum yapmış olmak için yapıyorsun. Gelip burda yardım merkezinde bot isteği konusunu atıyorsun sonra neymiş aynı konu :RpS_sneaky:

Cyfongen

Kıdemli Üye
8 Tem 2015
2,164
0
27
Arnavutluk
Evet sen bu konularda benim yazmış olduğum programı görüyormusun ben göremedimde.. Aynı konu demek birebir içinde varolan içeriğinde aynı olması demek forum için yazdığım bir program. Gerçekten yorum yapmış olmak için yapıyorsun. Gelip burda yardım merkezinde bot isteği konusunu atıyorsun sonra neymiş aynı konu :RpS_sneaky:

Ha Program Ha Şey Calistigini Kanitlaman Lazim

Gfbbk

Katılımcı Üye
6 Şub 2015
699
0
Valhalla
Az önce denedim ve program sorunsuz çalıştı.Emeğinize sağlık.Konuya programın birkaç resmini eklerseniz iyi olur aksi taktirde konunuz kaldırılabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.