Bozum & Exchange İşlemleri Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

THT-Ticaret

Co Admin Yardımcısı
21 May 2023
42
0
Değerlendirme - 0%
0   0   0
  • Konu açabilmek için minimum 3 aylık forumumuzda kayıtlı olmanız lazım. Eğer bu şartı sağlamıyorsanız ve direkt ticaret konusu açmak istiyorsanız, herhangi bir vip üyeliğe sahip olmalısınız.
  • Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve Mevzuatlarına aykırı hizmetler ile alakalı çalışma yapmak ve yaptırmak kesinlikle yasaktır.
  • Kanun ve Mevzuatlara aykırı ticaret (özellikle +18, illegal, bahis veya bet vb. faaliyetleri içeren ticaretler) kesinlikle yasaktır.
  • Banka/kredi kartı, kredi kartı puanı, yemek kartı gibi her türlü kart bozum işlemi yasaktır.
  • Her türlü sanal kart alışverişi yasaktır.
  • Borç almak ve borç vermek yasaktır. Ticaret esnasında taraflar ödemeyi anında göndermelidir.
  • Paykasa alım ve satım işlemlerinde satıcının Teamviewer, AnyDesk gibi uzak masaüstü bağlantı programı ile alıcının bilgisayarına bağlanarak yükleme yapması zorunludur. Bu kurala uyulmadan yapılan ticaretlerde mağduriyet yaşanması durumunda şikayet konusu açmak yasaktır ve ceza sebebidir.
  • Forum üzerinden mesajla teyit almadan forum dışında yapılan işlemler için mağduriyet durumunda şikayet konusu açmak yasaktır.
  • Forum dışı farklı kişilerle hesaplar arası her türlü para transfer işlemleri yasaktır. Para transferi yapacak tarafların forum üyesi olması gerekmektedir. Para transferleri yapılan banka hesap sahiplerinin forum üyesi olması gerekmektedir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.