⭐ Bronz VIP Çekilişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ego1st

Uzman üye
15 Mar 2018
1,109
25
Merhaba TürkHackTeam üyeleri.

Makale yarışmasından kazandığım, çekiliş yapmam amacıyla verilen Bronz VIP ödülünü sizlerden birinize hediye etmek istiyorum.

Çekilişe katılmak için "Katılıyorum" yazmanız yeterlidir.

kX31By.png

Bronz VIP Özellikleri:
» Rütbeye ait oda ( bronz odasını görebilir)
» İmzaya resim ekleme hakkı
» Avatar'a hareketli resim koyma hakkı (100 KB)
» Genişletilmiş posta kutusu (500 mesaj)
» Rütbeye özel renk
» Üyelik açabilme hakkı (Bronz odasında kefil olduğunuz 1 nick belirterek, kefil olduğunuzu belirttiğinizde üyelik yönetim tarafından açılacaktır.)
» VIP'lere özel premium eğitim dökümanları
» VIP yardım merkezi üzerinden destek alabilme imkanı
» VIP’lere özel genel hack ve güvenlik bilgileri
» Teknik Destek imkânı

kX31By.png

Katılmak için son tarih: 21.11.2020 23:59 (Cumartesi)
Açıklanma tarihi: 22.11.2020 (Pazar gün içerisinde)

Çekilişe sadece üyeler katılabilir

Katılan herkese bol şans :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.