Brute Force Attack İnstagram

Türkx47

Yeni üye
19 Nis 2022
29
16
İlk defa bilgi paylaşımı yapıyorum kusurlarımı affedin.
Öncelikle kali linuxu açıyoruz . Aşağıda paylaştığım linke tıklayıp kullanım yazan yerdeki komutları kopyala yapıştır yapıyoruz.
kurulum bittikten sonra bize bir wordlist lazım onuda hemen aşağıda açıklıyorum...
Öncelikle aracımızı "git clone" komutu indiriyiyorsunuz;

git clone GitHub - Mebus/cupp: Common User Passwords Profiler (CUPP)

sonrasında indirdiğimiz yere giriş yaparak aracımızı çalıştırıyorsunuz

python3 cupp.py

Karşımıza gelen ekranda program bize parametreleri göstermekte biz "-i" parametresini kullanacaksınız;

python3 cupp.py -i

Bu parametre ile araç bize hedef hakkında bilgileri isteyecek; bunuda ele geçirmek istediğiniz hesabın kullanıcısının bilgileriyle dolduruyorsunuz.
doldurduktan sonra oluşan dosyayı ilk kurduğumuz tool vardı ya bize şifre dosyası var mı diye soruyodu wordlisti bu istenilen yere sürüklüyoruz ve ya konum bilgisinide girebilirsiniz. size kalmış.
Bunuda yaptıktan sonra saldırı başlıcaktır. bu arada ilk hackimi bu size anlattığım saldırıyla yaptım.hayırlı olsun.😁

ilostmls

Yeni üye
23 Kas 2021
1
1
Ben wordlist e şifreyi eklediğim halde kırmamıştı biri portlarla ilgili olduğunu söylemişti. Denediniz mi? Çalıştığına emin misiniz ?

lilnur

Yeni üye
18 Nis 2022
3
0
Öncelikle kali linuxu açıyoruz . Aşağıda paylaştığım linke tıklayıp kullanım yazan yerdeki komutları kopyala yapıştır yapıyoruz.
kurulum bittikten sonra bize bir wordlist lazım onuda hemen aşağıda açıklıyorum...

python3 cupp.py

Karşımıza gelen ekranda program bize parametreleri göstermekte biz "-i" parametresini kullanacaksınız;

python3 cupp.py -i

Bu parametre ile araç bize hedef hakkında bilgileri isteyecek; bunuda ele geçirmek istediğiniz hesabın kullanıcısının bilgileriyle dolduruyorsunuz.
doldurduktan sonra oluşan dosyayı ilk kurduğumuz tool vardı ya bize şifre dosyası var mı diye soruyodu wordlisti bu istenilen yere sürüklüyoruz ve ya konum bilgisinide girebilirsiniz. size kalmış.
Bunuda yaptıktan sonra saldırı başlıcaktır. bu arada ilk hackimi bu size anlattığım saldırıyla yaptım.hayırlı olsun.😁
termux da calisiyor mu tesekkurler

of yapamadim komutlari yazabilir misiniz

CasPeRAB

Uzman üye
7 Kas 2021
1,146
2
461
TR❤AZ
of yapamadim komutlari yazabilir misiniz
Ard Arda mesaj yazarak flood yapmayın lütfen forum kurallarını gözden geçirin
Ve sizde ard arda mesaj yazmak yasaktır lütfen dikkat edin tek bir mesajda birden fazla cevap verebilirsiniz
Sanki sanarsın Moderatör'de yetersiz içerik diyor sen buna bakma kardeşim daha yenii gelmiş foruma belli

python3 cupp.py

python3 cupp.py -i

Ve ben beğendim ancak biraz daha fazla cümle ekleyerek veya renklendirme yaparsanız daha güzel gözükür Teşekkürler iyi forumlar

Türkx47

Yeni üye
19 Nis 2022
29
16

Ve sizde ard arda mesaj yazmak yasaktır lütfen dikkat edin tek bir mesajda birden fazla cevap verebilirsiniz

Sanki sanarsın Moderatör'de yetersiz içerik diyor sen buna bakma kardeşim daha yenii gelmiş foruma belli

Ve ben beğendim ancak biraz daha fazla cümle ekleyerek veya renklendirme yaparsanız daha güzel gözükür Teşekkürler iyi forumlar
TŞK

SecurityFaTHeR

Uzman üye
4 Şub 2022
1,324
6
361

python3 cupp.py

python3 cupp.py -i

fixlendi diye biliyorum

who.rdl

Katılımcı Üye
17 Nis 2022
449
263
@MuammerCan Kader ortağım.
Eline sağlık da vpn sürekli ip adresi değiştirmez sadece 1 defa konumun ip adresini değiştirir. Ve aynı ip adresinden hızlıca 10 defa şifre denemesi yaparsak sınır hızı banı yeriz, böylelikle olmaz, proxy listesi şart, senin methodu denemedim ama, başka tool kullanıyorum zaten tekrar emeğine sağlık kardeşim :)
Denedim Bi kere çalıştı bidaha kendi instagram hesabım için denedim çalışmadı Vpn üzerinden ip adresini değiştirirsen çalışacaktır

Türkx47

Yeni üye
19 Nis 2022
29
16
Eline sağlık da vpn sürekli ip adresi değiştirmez sadece 1 defa konumun ip adresini değiştirir. Ve aynı ip adresinden hızlıca 10 defa şifre denemesi yaparsak sınır hızı banı yeriz, böylelikle olmaz, proxy listesi şart, senin methodu denemedim ama, başka tool kullanıyorum zaten tekrar emeğine sağlık kardeşim :)
Kullandığın toolu yazabilir isin sana zahmet Bi bakıyım ama dediğim gibi ben denedim başarılı oldum

12 Nis 2022
93
3
53
Arkadaşlar artık brute force attack etkisiz kaldı kabul edelim işe yaramaz bir vektör en azından sosyal ağlar için. IP ban atılıyor onu aşarsan cihazının user-agentını taryıp banlıyor o da olmazsa bir hesaba belli bi denemeden sonra block atıyor yani artık kullanılmaz

who.rdl

Katılımcı Üye
17 Nis 2022
449
263
@MuammerCan Kader ortağım.
Arkadaşlar artık brute force attack etkisiz kaldı kabul edelim işe yaramaz bir vektör en azından sosyal ağlar için. IP ban atılıyor onu aşarsan cihazının user-agentını taryıp banlıyor o da olmazsa bir hesaba belli bi denemeden sonra block atıyor yani artık kullanılmaz
dediğin şeylerin önüne geçirilebilir ama haklisin diğer methodlar daha işlev:)

Snoozy

Üye
1 Nis 2022
113
89
33.747252, -112.633853

Okay 👌

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.