Oyun brute force ile origin hesabı nasıl çalınır?

Efeturk077

Yeni üye
27 Kas 2020
3
0
merhaba, brute force yöntemi ile origin hesabı nasıl çalınır? Konuyla ilgili fikri olan zahmet olmazsa bir anlatırsa çok sevinirim.

MrSytem

Katılımcı Üye
30 Ağu 2019
591
4
Merhaba.Bu işlem eğer o kişiyi çok yakından tanıyorsanız belki bir ihtimal işe yarayabilir.Diğer türlü sosyal mühendislik uygulamalısınız.

İyi Forumlar

"Kayra

Uzman üye
10 Ara 2017
1,666
214
AK-47
Çalmak için hesap sahibine özel bir wordlist hazırlamanızı öneriyorum veya milyonluk wordlistleri bulabilirsiniz web'de lakin origin hesapları genelde çift faktörlü koruma ile korunuyor o yüzden hesap düşse bile pek bir şey elde edemiyeceksiniz

Memati'

Co Admin Yardımcısı
7 Nis 2020
2,302
3,566
Merhaba, benim tavsiyem sosyal mühendislikten yanadır. Brute force'a gelirsekte kurbanı iyi tanıyın adını tel numarasını doğum tarihini fln.

Sort

Katılımcı Üye
14 Eki 2019
983
88
Anladığım kadarıyla siz birute force olur mu, olmaz mı dan ziyade bunun hakkında nasıl brute force aracı bulabileceğinizi soruyorsunuz.
Herhangi bir windows için kullanılan instagram brute force aracını alın. Örneğin pen python ile brute force yazarken programa önce instagram.com giriş sayfasına git diyorum. Daha sonra giriş yap tuşu ve kullanıcı ve şifre bölümünün xpathlerini belirtiyorum.
Siz ise bu programın kodlarını değiştirip
İnstagram yerine origin.com giriş sayfasını belirtin. Giriş yap ve kullanıcı ve şifre bölümü xpatini de origin sitesinden aldığınız xpath ile değiştirin. Böylece bu aracı her platform için kullanabilirsiniz.
Kullanıcı adı ve wordlistin nasıl tanımlandığını bildiğinizi varsayıyorum

K3L3S

Üye
20 Ocak 2019
172
1
Norveç/Oslo
Dostum senin demek istediğini galiba ben anladım örnekle anlatayım bu ucuz oyun satan siteler de öyle yapıyor hesapların şifreleri değişmiyor fakat ömür boyu garanti veriyorlar bunları hesap crackliyerek yapıyorlar ama bunun normal bir brute force ile yapılmıyor daha önce ben denedim başarılı da oldum tabiki türk hesaplar değil yabancı uyruklu hesaplara yapıcaksan bunu özelden mesaj atarsan yardımcı olurum .

İyi Forumlar

'Türk

Kulüpler Genel Sorumlusu
5 May 2020
2,499
1,575
K E R K Ü K
işin içindeyim eskiden günde 100 200 hesap düşeriyordum.

toplu bir brute force ile yapmanız gerekmekte, origin hesabını değil gmail hesabını patlatmalısınız.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.