Brute Force Reboot Version 2015

exebat234

Yeni üye
21 Tem 2015
38
0
Brute Force ReBOOT Versiyonu çıkmış sağolsun bir arkadaş attı banada çıkalı daha 3 ay olmuş ve önceki brute force 1.8 den daha iyi çalışmakta kullanımı 1.8 versiyonu ile aynı sadece ara yüzü farklı ve aynı zamanda daha hızlı tarama yapıyor yani öncekinden oldukça hızlı

Sorun şu Brute Froce ReBOOT Yabancı 1-2 sitede mevcut ve Orjinal koyulmuş fakat lisansı yok bu yüzden lisans olmayınca çalışmıyor arkadaş crackiğinide bana attı yani sorun yok çalışıyor ama cracklide Brute Force u 4 kere arda arda taramaya sokunca kapanıyor bu yüzden yapmayın :D 1-2 defa yapın kapayıp tekrar açın

Brute Force ReBOOT Kurulum :
BruteForce Reboot Crack klasörü içindeki Crack Dosyalarını
BruteForce Reboot klasörüne atın ve Exe'leri taşı ve değiştir diyin bu kadar .

Resim :
j2YAyJ.png

Dosya Linki : İndir Brute Force Reboot Full rar

Virus Total Sonucu : https://www.virustotal.com/tr/file/...4b27eedd6a7299cbcd7e18eb/analysis/1437445840/

Son düzenleme:

Arhavili

Katılımcı Üye
30 Tem 2009
630
0
İnanmayın 3 ay önce çıkmış diyor programın daha videosu yok youtubelerde, düzmece gibi duruyor : )

ilk defa goruyom crackli bir program virustotalda hiç yakalanmamış .

Son düzenleme:

exebat234

Yeni üye
21 Tem 2015
38
0
İnanmayın 3 ay önce çıkmış diyor programın daha videosu yok youtubelerde, düzmece gibi duruyor : )

ilk defa goruyom crackli bir program virustotalda hiç yakalanmamış .
Çünkü şuana kadar sadece 1-2 sitede paylaşılmış demek ki kimse youtube upload edip gösterme isteğinde bulunmamış gösterememiş olmalarının sebebi'de crack bulamamaları zaten crackiğinide ben bulmadım

cimbomenes1905

Uzman üye
1 Eyl 2014
1,853
1
127.0.0.1
bunda peki iş yok açıkçası 6 bin küsür siteyi 5 dk da taradı bitirdi brute daha hala 1 de bide bişey bulmadı bu proglam bruteye devam

exebat234

Yeni üye
21 Tem 2015
38
0
bunda peki iş yok açıkçası 6 bin küsür siteyi 5 dk da taradı bitirdi brute daha hala 1 de bide bişey bulmadı bu proglam bruteye devam
Açıkcası konu açtıktan sorna bende bir çok kez denedim bunun nedeni artık dorklar azaldığı için ve artık pek fazla joomla dır wordpress dir felan site açan yok

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.