Brute Forceleriniz İçin Geniş Şifre Listesi

Majardoma

Katılımcı Üye
9 Tem 2012
372
0
daha çok kombinasyon yapmalısın :) bunla hackliyecegin sadece sokaktaki ali aga mehmet dayı gibi adamların şifrelerini alırsın :) Ama yinede emek var iyi iş çıkartmışsın :)

stealer3

Yeni üye
19 Tem 2013
35
0
daha çok kombinasyon yapmalısın :) bunla hackliyecegin sadece sokaktaki ali aga mehmet dayı gibi adamların şifrelerini alırsın :) Ama yinede emek var iyi iş çıkartmışsın :)

türk sitesi hacklemek yasak.hem belki mahlleye yeni taşındım kimsenin adını bilmiyorum. belki ben ormanda yaşıyom.hea beyin bedava niye hamallık yapam ki.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.