BruteForce nasıl yapılır

Thriller

Üye
25 Eyl 2023
150
31
Merhabalar Brute Force(Kaba Kuvvet Saldırısı) yapmak için Hydra aracını kullanabilirsin aradığın detaylı anlatıma ise buradan ulaşabilirsin yalnız e posta bulma konusunda benim de bir bilgim yok İyi akşamlar

root@C32UR

Yeni üye
18 Kas 2023
1
0
detaylı anlatım olursa sevinirim ve birde başkasının e postasını onla iletişime geçmeden bulmanın yolu varmı
merhabalar brute force (kaba kuvvet saldirisi) gunumuzde cok kullanilmayan bir hack yontemidir bununla kullanici sifreleri telefon sifreleri wifi sifreleri gibi sifreleri kirmak mumkun ama su an deyil cunku mesela her hangi bir sosyal medya da 5,6 kez sifre girdiyin zaman seni blokluyor sana soyle anlata bilirim mesela 4 haneli bir telefon sifren var ve bu telefona brute force atmak istiyorsak o 0000 dan 9999 a kadar deneyecektir tek tek (0000,0001,0002) gibi 4 rakamli bir pin de 100% bu aralikta oldugu icin en sonda sifre bulunacak ve cihaz acilacaktir ama su an dediyim gibi bu islemi yapmak neredeyse imkansiz cunku siber guvenlikciler bu sorunun karsisini almis durumdalar

S0N4K

Uzman üye
24 Haz 2016
1,267
3
180
root
detaylı anlatım olursa sevinirim ve birde başkasının e postasını onla iletişime geçmeden bulmanın yolu varmı
Brute force için forumdaki ilgili konuları okuyabilirsiniz. Bazı toollar ve listler sayesinde otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz fakat artık bunlara karşı önlemler alındı,güvenlikli bir siteye deneyecekseniz sonuç muhtemelen hüsran olacaktır. E-postayı bulmak için sosyal medya hesaplarından bilgi toplayabilirsiniz. Veya LinkedIn gibi platformlarda profilleri varsa oralardan da bilgi alabilirsiniz. Kali Linux kullanımını biliyorsanız orada da bazı toollar var bunun için (Yanlış hatırlamıyorsam TheHarvester diye bir tool vardı)

Lihtg

Kıdemli Üye
15 Mar 2022
2,065
79
911
lihtgTHT.php
Merhabalar, brute force uzun süren ve zahmetli bir iştir bu yüzden pek tercih edilmez. Ayrıca tek bir kaynağa bağlı kalmak yerine bir çok kaynağı araştırıp öğrenmeni tavsiye ederim. Aşağıdaki konuda uygulamalı şekilde anlatım mevcut örnek olarak inceleyebilirsin. Esenlikler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.