BS player durup dururken iptal oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

barmen28

Yeni üye
27 Nis 2008
14
0
Arkadaşlar bilg. BS player kuruluydu sorunsuz çalışıyordu.ama 2 gün önce durup dururken çalışmamaya başladı.BS playerde izlediğim formatlar genelde aynı divx formatı izliyorum ama artık hiçbir formatı çalıştırmıyor.sadece açılıyor ondan sonra da yanıt vermiyor.bu sizce neden olabilir acaba bilgisi olan arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum.Teşekkürler

sansar50

Katılımcı Üye
23 Ağu 2007
683
9
Londra
denetim masasından kaldır programı sonra tekrar kur sorun çözülecektir kuvvet ve muhtemel kolay gelsin çözülmezse haber ver ilgilenelim kardeş

barmen28

Yeni üye
27 Nis 2008
14
0
Programı 3-4 defa kaldırıp tekrar kurdum zaten ama soryn düzelmedi.zaten birden bire oldu ne olduysa.bir film izledim 2. filmi açtım çalışmadı formatları felan da aynıydı nasıl oldu çözemedim bir türlü.acaba korsan felan oldugu için mi çalışmıyor arkadaşlar :)

barmen28

Yeni üye
27 Nis 2008
14
0
arkadaşlar bu program avi ve divx doylarını oynatmamaya başladı.diğer formatlarda sorun yok bir türlü bulamadım ne oldugunu :S

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
babacan bs player kurarken reklamda kurmuşsun nasıl bir proğram kurarken o proğram zamanla güncellenmek ister.bu da muhtemelen güncellenirken trojen yedii.o sürümü komple kaldır bs playerin daha küçük yada daha yüksek bir sürümünü yükle sorun ortadan kalkacaktır.allaha emanet oll babacan

barmen28

Yeni üye
27 Nis 2008
14
0
saolasın kardeşim dediğin gibi yaptım programı kaldırmaya çalıştım virüs programı delirdi trojam murojan herşeyi kapmış.en sonunda sildim zoraki. daha düşük bir sürümünü kurdum ama onda da aynı sorun var çalıştırmıyor avi ve divx formatlarını.neyse artık başka medya oynatıcılara bakıcaz.çok saolasın ilgilendiğin için :)

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
nedemek babacan azda olsa katkım olduysa ne mutlu bana ayrıca sana 2 proğram öneriyorum babacan 1-spyware terminator2-ad-aware 2007 bunları indir babacan cok yararlı olacak trojenlerden seni koruyacak. avi ve divx bunlarda çalışmıyorsa babacan codek te bir sorun olabilir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.