Yazılım | Programlama BTK Akademi'nin yazılım ve siber güvenlik eğitimleri nasıl?

gemin11

Katılımcı Üye
5 Nis 2016
720
28
Tek başlarına elbet yetersiz olabilirler ama başlangıç ve belli bir seviyeye gelmek için nasıllar? Bu konularda bilgili arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Extazİ

Kıdemli Üye
20 Haz 2021
2,674
1,603
Front-End-Teşkilat-ı Mahsusa
Tek başlarına elbet yetersiz olabilirler ama başlangıç ve belli bir seviyeye gelmek için nasıllar? Bu konularda bilgili arkadaşlar yazarsa sevinirim.
Bende kullanıyorum ve gayatte başarılar.. Temel seviye için yeterli ama daha fazla şeyler gerekiyor bunun içinde YouTube ve Udemy var... İnternette sınırsız bilgiler var yeter ki iste dostum..
İyi forumlar..

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,326
4,809
Genel olarak BTK eğitimlerini çok iyi bulmuyorum, ancak temel atmak için izlenilebilir bir içerik sunuyor. Yetersiz bulduğum konusu "İleri Seviye" dedikleri şeyler bence biraz daha orta seviye olması. (Bu Bahsettiğim her kurs için geçerli olmayabilir, ben kendi izlediklerim hakkında bu yorumu yapıyorum.)

Phobos'

Uzman üye
22 Nis 2022
1,744
1,365
Merhaba,

Gayet iyi olsalar da eğitmenden eğitmene fark ediyor.
Sertifikası bir işe yarar mı ilerde bilmiyorum ama yine de sertifikalı olması iyi. Seviyelerin ve de sorularının olması da ayrı bir güzel.

Güzel eğitim veren, sana hitap eden tarzı olan eğitmenlerden konuları dinlersen
hem keyif alır hem de öğrenmiş olursun.

İyi Forumlar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.